fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone 8 Plus

Wymiana ekranu iPhone 8 Plus

Zamiennik — 289,00 
Oryginał — 369,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 8 Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Wyświetlacz w iPhone 8 Plus mimo swoich niezaprzeczalnych zalet, do których zaliczyć można przejrzystość i doskonałej jakości obraz, posiadają pewną wadę – są niezwykle delikatne. Wynika to z wielkości ekranu, który dodatkowo nie jest zabezpieczony dużymi ramkami, przez co łatwo ulega uszkodzeniu. W związku z tym każdy, nawet niepozorny upadek może skończyć się rozbiciem całego przedniego panelu, w tym dotyku i wyświetlacza. Na szczęście nie oznacza to, że musisz kupować nowe urządzenie. Wystarczy, że oddasz je do serwisu. Nasza firma fachowo zajmuje się naprawą tego typu usterek, a w naszej ofercie znajduje się także wymiana wyświetlacza iPhone 8 Plus. 

Specjaliści precyzyjnie zdejmą stary i założą nowy przedni panel telefonu, dzięki czemu odzyska on wszystkie swoje funkcje. Bazujemy na najlepszych jakościowo komponentach, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to konieczne, aby smartfon mógł posłużyć Ci jeszcze przez wiele lat. Zyskujesz więc pewność, że oddajesz swojego iPhone’a 8 Plus w dobre ręce, a po krótkim czasie wróci on do Ciebie w świetnym stanie, nie posiadającym żadnych śladów po niefortunnym wypadku. 

Opinie o Flix