fbpx

Wymiana ekranu iPhone 7

Zamiennik — 199,00 
Oryginał — 279,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 7. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Stłuczone szkło w iPhone nie jest wcale rzadkością, zważając na wielkość ekranu i stosunkowo małe ramki, ale jeśli masz pecha to prawdopodobnie uszkodzeniu uległ też dotyk oraz wyświetlacz, przez co używanie urządzenia staje się niemożliwe. Nie musisz jednak zamartwiać się, czy kupić nowy telefon, ponieważ wystarczy oddać iPhone’a 7 do serwisu. Nasza firma profesjonalnie zajmie się naprawą Twojego telefonu, ponieważ mamy doświadczenie w pracy z urządzeniami marki Apple. U nas możliwa jest szybka i fachowa wymiana ekranu iPhone 7. 

Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy komponentach, dzięki czemu Twój telefon będzie działał sprawnie jeszcze przez wiele długich lat. W naszym serwisie wymienisz więc nie tylko wierzchnią warstwę szkła, ale również cały panel przedni. W ten sposób przywracamy do życia nawet najbardziej zniszczone smartfony, byś nie musiał wydawać pieniędzy na nowe urządzenie! Po takiej wymianie Twój iPhone 7 będzie działał zupełnie jak nowy, a Ty nie stracisz jakości obrazu na wyświetlaczu! 

Opinie o Flix