fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone 7 Plus

Wymiana ekranu iPhone 7 Plus

Zamiennik — 239,00 
Oryginał — 349,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 7 Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Twój iPhone 7 Plus upadł niefortunnie w taki sposób, że stłukła się nie tylko szybka, ale też cały ekran? Tego typu sytuacja może spowodować problemy z działaniem „dotyku” i brak pojawiania się obrazu. W wielu przypadkach na wyświetlaczu powstają także charakterystyczne pasy. Jeśli zauważasz powyższe usterki, uszkodzeniu uległ cały przedni panel Twojego smartfona, który jak najszybciej trzeba wymienić. Na szczęście z naszym serwisem nie stanowi to żadnego problemu! Posiadamy duże doświadczenie w naprawie usterek w urządzeniach marki Apple. Przywrócimy do życia Twojego smartfona w krótkim czasie. Wśród naszych usług znajduje się między innymi wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus. 

Nasi specjaliści dokładnie ocenią powstałe szkody i zajmą się wymianą przedniego panelu. Precyzyjnie zdejmą stary i założą nowy ekran, bazując przy tym wyłącznie na wysokiej jakości komponentach. Dzięki temu masz pewność, że Twój iPhone 7 Plus wróci do Ciebie w stanie sprzed nieszczęśliwego wypadku, a wszystkie jego funkcje znowu będą działać należycie. Nie będziesz więc musiał kupować nowego urządzenia, ponieważ obecny iPhone posłuży Ci jeszcze przez wiele lat!

Opinie o Flix