fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone 6s

Wymiana ekranu iPhone 6s

Zamiennik — 149,00 
Oryginał — 199,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 6s. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Upuszczenie telefonu nie jest wcale rzadkością, zwłaszcza przy stosunkowo sporych modelach. Wszelkie szkody z tym związane, wynikają przede wszystkim z faktu, iż wyświetlacze smartfonów są duże, przejrzyste, często z małymi ramkami i – co za tym idzie – narażone na duży kontakt z powierzchnią, w tym także podczas upadku. W związku z tym niejednokrotnie taki upadek iPhone 6s kończy się nie tylko zbitą szybką i charakterystyczną pajęczyną na szkle, ale także uszkodzeniem ekranu oraz dotyku. W takiej sytuacji konieczne będzie oddanie telefonu do serwisu i skorzystanie z usługi, jaką jest wymiana ekranu w iPhone 6s.

Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą tego typu usterek. Możliwa jest u nas między innymi szybka i fachowa wymiana wyświetlacza iPhone 6s wraz z dotykiem. Oddając swojego smartfona w nasze ręce możesz być pewien, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie, a Twój iPhone wróci do Ciebie w krótkim czasie i w stanie sprzed wypadku, dzięki czemu będziesz mógł go używać tak, jak dawniej, unikając przy tym konieczności zakupu nowego urządzenia. 

Opinie o Flix