fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone 6s Plus

Wymiana ekranu iPhone 6s Plus

Zamiennik — 199,00 
Oryginał — 249,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 6s Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Twój iPhone 6s Plus pechowo wypadł Ci z dłoni, a jego szybka pękła i roztrzaskała się na mnóstwo kawałków, tworząc charakterystyczną pajęczynę? Do tego ekran LCD nie działa, jest czarny lub pojawiły się na nim charakterystyczne pasy, a dotyk nie reaguje? Martwisz się, że konieczny będzie zakup nowego urządzenia lub że naprawa będzie kompletnie nieopłacalna? Nic bardziej mylnego! Naprawa stłuczonego iPhone’a 6s Plus z niedziałającym ekranem i dotykiem jest jak najbardziej możliwa! W naszym serwisie bez problemu i w krótkim czasie naprawimy Twój telefon. Wymiana wyświetlacza iPhone 6s Plus to standardowa procedura, w której mamy duże doświadczenie. 

Powierzając nam swojego smartfona, zyskujesz gwarancję, że wróci on do Ciebie w idealnym stanie i posłuży Ci jeszcze przez wiele długich lat. Nasi specjaliści precyzyjnie oceniają stan powstałych szkód i wymieniają cały panel przedni telefonu, wykorzystując do tego celu wyłącznie wysokiej jakości komponenty, a na koniec sprawdzają działanie smartfona. Wymiana ekranu w iPhone 6s da Ci gwarancję użytkowania sprawnego urządzenia przez długi czas.

Opinie o Flix