fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone 6 Plus

Wymiana ekranu iPhone 6 Plus

Zamiennik — 189,00 
Oryginał — 249,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 6 Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Nieszczęśliwie zdarzyło się, że Twój iPhone 6 Plus upadł na twardą powierzchnię, przy czym uszkodziła się nie tylko wierzchnia warstwa szybki, ale także cały przedni panel urządzenia? W wyniku tego wyświetlacz przestał całkowicie reagować? Niestety jest to dość częsty problem, który może przytrafić się każdemu użytkownikowi smartfona. Jeśli więc dotyk i obraz w Twoim iPhonie nie działają, nie musisz od razu kupować nowego urządzenia. Wystarczy oddać telefon do serwisu i skorzystać z usługi, jaką jest wymiana ekranu iPhone 6 Plus.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie tego typu usterek w urządzeniach Apple, a wśród naszych usług znajduje się między innymi wymiana wyświetlacza iPhone 6 Plus. Najpierw dokładnie ocenimy stan szkód, by wiedzieć, czy wymiana panelu przedniego będzie konieczna. Jeżeli tak, nasi specjaliści wymienią stary, uszkodzony panel przedni na nowy, w którego skład wchodzą wyłącznie wysokiej jakości komponenty. Dzięki temu Twój telefon szybko wróci do Ciebie w stanie sprzed upadku i będzie służył Ci jeszcze przez wiele długich lat.

Opinie o Flix