fbpx

Wymiana ekranu iPhone 5

Zamiennik — 119,00 
Oryginał — 139,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 5. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

W Twoim iPhone 5 pękła szybka po niefortunnym upuszczeniu go na ziemię? Dodatkowo oprócz charakterystycznej pajęczyny na szkle okazało się, że ekran przestał zupełnie działać lub pojawiły się na nim pasy uniemożliwiające komfortowe użytkowanie? W takiej sytuacji zapewne szukasz sposobu, by uniknąć zakupu nowego urządzenia. Z pomocą przychodzi wymiana wyświetlacza iPhone 5!

Nasz serwis oferuje korzystną pod względem finansowym i szybką wymianę ekranu w Twoim telefonie. Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję, że urządzenie nawet po wyglądającym groźnie wypadku będzie prezentowało się jak nowe! Nasi specjaliści ocenią stan szkód i w przypadku, gdy okaże się, że wyświetlacz nie reaguje na dotyk, wymienią przedni panel smartfona, z uwzględnieniem wszystkich jego komponentów. Wymiana ekranu w iPhone 5 zagwarantuje, że nie będziesz musiał wymieniać swojego smartfona, a obecny posłuży Ci jeszcze przez wiele lat. 

Opinie o Flix