fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone 11

Wymiana ekranu iPhone 11

Zamiennik — 489,00 
Oryginał — 699,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 11. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Delikatny ekran dotykowych smartfonów to zmora wielu użytkowników. Z jednej strony jest on duży i wygodny, z drugiej jednak kompletnie nieodporny na mechaniczne uszkodzenia. Nawet najbardziej niepozorny upadek ostatecznie może skończyć się stłuczeniem szybki oraz poważnym uszkodzeniem wyświetlacza i dotyku. Wielu osobom wydaje się, że nie da się już uratować telefonu, na szczęście w rzeczywistości jest inaczej! Nasz serwis oferuje profesjonalną naprawę urządzeń marki Apple, a w ofercie znajduje się między innymi wymiana wyświetlacza iPhone 11. Dzięki temu nie będziesz musiał kupować nowego urządzenia, ponieważ obecny telefon może posłużyć Ci jeszcze bardzo długo! 

Nasi specjaliści z duża precyzją wymieniają cały przedni panel smartfona, aby przywrócić wszystkie funkcje wyświetlacza. Bazujemy przy tym wyłącznie na sprawdzonych, wysokojakościowych komponentach, które przedłużą żywotność Twojego iPhone’a 11 i umożliwią jego bezawaryjne działanie. Poza tym w naszym serwisie wymiana ekranu iPhone 11 trwa wyjątkowo krótko, dlatego Twój smartfon szybko wróci do Ciebie w stanie sprzed wypadku!

Opinie o Flix