fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana ekranu iPhone / Wymiana ekranu iPhone 11 Pro

Wymiana ekranu iPhone 11 Pro

Zamiennik — 699,00 
Oryginał — 949,00 

Ekspresowo wymienimy ekran Twojego iPhone 11 Pro. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Miałeś wyjątkowego pecha i upuściłeś swojego iPhone’a 11 Pro na twardą powierzchnię, w wyniku czego szybka pękła, a wyświetlacz przestał zupełnie reagować? Do tego dotyk nie działa, a zamiast obrazu na ekranie widzisz czarne tło lub paski? Martwisz się tym, czy uda się go jeszcze naprawić albo czy koszty takiej naprawy będą opłacalne? Z naszym serwisem nie musisz się tym przejmować! Oferujemy kompleksową naprawę urządzeń marki Apple, a wymiana ekranu iPhone 11 Pro nie stanowi dla nas żadnego problemu. 

W swojej pracy bazujemy wyłącznie na dobrych jakościowo, sprawdzonych komponentach, byś miał pewność, że Twój telefon posłuży Ci jeszcze przez długi czas. Wymiana ekranu w iPhone 11 Pro sprawi, że nie będziesz musiał kupować kolejnego kosztownego urządzenia. Ocenimy stan szkód i jeśli okaże się, że przedni panel został uszkodzony, wymienimy go w całości. Po wykonanej usłudze sprawdzimy dokładnie wszystkie funkcje Twojego telefonu, dlatego zyskujesz gwarancję, że wróci on do Ciebie w doskonałym stanie, bez śladów wypadku, a dotyk i wyświetlacz będą działać prawidłowo.

Opinie o Flix