Wymiana ekranu iPhone 7

Potrzebna wymiana ekranu iPhone 7? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się usterką szybko i na miejscu.

O smukłej linii, aluminiowy, w wielu wariantach kolorystycznych, matowy albo błyszczący – oto on: Twój iPhone 7. Niestety wymaga naprawy, bo stłukła się w nim szybka? Spokojnie, damy sobie z tym radę!

Wymiana ekranu w iPhone 7 przebiega u nas zwykle na oczach klienta. Jak to możliwe? A to dlatego, że dojeżdżamy do Ciebie, w dowolne miejsce, które nam wskażesz.

Czym jeszcze się wyróżniamy?

Zapewniamy ekspresową naprawę, trzymiesięczną gwarancję i opcję zastosowania tańszych komponentów. Ponadto działamy przez 7 dni w tygodniu – tak, nawet w weekendy! Nasi fachowcy przechodzą regularne szkolenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługi na najwyższym poziomie.

Wymiana ekranu iPhone 7 – jak jej uniknąć?

Aby uniknąć wymianu ekrany iPhone 7 w przyszłości, musisz dobrze zabezpieczyć swój telefon przed upadkiem. W tym celu zaopatrz się w etui oraz samoprzylepne szkło ochronne do ekranu. W ten sposób zyskasz pewność, że w razie zderzenia Twojego smartfona z ziemią, zminimalizujesz ryzyko strat. Zarówno etui, jak i szkło kupisz w naszym serwisie.

Co ważne, od razu po tym jak smartfon się stłucze, oddaj go do serwisu. Jest to konieczne, aby uniknąć uszkodzenia pozostałych elementów. Dlatego nie wahaj się i od razu skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie pod telefonem i w serwisach stacjonarnych w wielu polskich miastach. Wymiana ekranu iPhone 7 tylko u nas!

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish