fbpx

Wymiana baterii iPhone

Bateria to jeden z istotniejszych podzespołów naszego telefonu. Jest ona stworzona, tak by wytrzymać około 300 cykli ładowania. Po około roku używania smartphone jej żywotność widocznie spada. Wymiana baterii iPhone powinna nastąpić, gdy telefon się nie uruchamia bądź nawet w pełni naładowany się wyłącza. Szybkie rozładowywanie, brak ładowania, nagrzewanie to kolejne problemy mogące wskazywać na konieczność udania się do serwisu. Zaniepokoić powinien również błędnie wyświetlany poziom naładowania urządzenia. Pojawiające się odbarwienia po lewej stronie telefonu, niepoprawna reakcja na dotyk lub nawet odstający ekran są spowodowane spuchnięciem baterii.

 

O wymianie baterii w iPhone

Stan baterii można z łatwością sprawdzić samemu. Wystarczy wejść w ustawienia, następnie bateria i kondycja baterii. Kłopoty z użytkowaniem telefonu mogą pojawić się, gdy wydajność jest niższa niż 85%.

Natomiast jeżeli sprawność spadła poniżej 80%, wyświetlany jest komunikat: Serwis. W takim przypadku należy niezwłocznie wezwać serwis, który wymieni baterię iPhone od ręki. Naprawa baterii w iPhone rozpoczyna się od przeprowadzenia 16 punktowego audytu. Następnie telefon jest otwierany, odpinane są taśmy, po czym bateria jest wymieniana na nową oryginalną. Telefon jest w trakcie serwisu dokładnie czyszczony. 

 

Gwarantujemy oryginalne części i ich 9-miesięczną gwarancję. Wymiana trwa około 15 minut, w trakcie których masz kontrole nad tym, co dzieje się z Twoim urządzeniem. Życie baterii czasami jest skracane z winy użytkownika, by tego uniknąć wystarczy używać oryginalnych kabli i adapterów.

Nie doprowadzać do pełnego rozładowania oraz nie zostawiać telefonu na całą noc podpiętego do ładowarki. Należy ograniczyć używanie urządzenia w niskiej temperaturze i unikać jego przegrzewania.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix