fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana baterii iPhone / Wymiana baterii iPhone XS
Wymiana baterii iPhone XS

Wymiana baterii iPhone XS

299,00  199,00 

Ekspresowo wymienimy baterię Twojego iPhone XS. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Zauważyłeś, że w Twoim iPhone XS pojawiły się problemy z baterią? Telefon nie jest w stanie wytrzymywać już tak długo na jednym ładowaniu, a czasem nawet wyłącza się bez konkretnej przyczyny? Dodatkowo czujesz, że mocno się nagrzewa podczas użytkowania lub że nie jest w stanie działać w niskich temperaturach? Są to standardowe objawy niesprawnej baterii, które nie muszą wcale oznaczać, że Twój akumulator jest słabej jakości. Każdy element telefonu ma bowiem swoją żywotność, która po pewnym czasie zaczyna słabnąć. W związku z tym konieczna bywa wymiana baterii iPhone XS, zwłaszcza jeśli intensywnie z niego korzystasz. 

Nasz serwis oferuje profesjonalną wymianę baterii w iPhone XS. Na początku sprawdzamy żywotność akumulatora, aby wyeliminować istnienie innych problemów z telefonem, a następnie zakładamy nową baterię o wysokich parametrach. Dzięki temu Twój smartfon wróci do Ciebie w doskonałej kondycji, która pozwoli mu na wiele lat działania. Każda naprawa jest u nas naprawdę szybka, dlatego nie musisz martwić się długą rozłąką ze swoim iPhonem!

Opinie o Flix