fbpx
Strona główna / Serwis iPhone / Wymiana baterii iPhone / Wymiana baterii iPhone 8 Plus
Wymiana baterii iPhone 8 Plus

Wymiana baterii iPhone 8 Plus

199,00  149,00 

Ekspresowo wymienimy baterię Twojego iPhone 8 Plus. 90% napraw realizujemy w 15 minut. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy 12 miesięcy gwarancji. Naprawiamy urządzenie na oczach klienta. Naprawa możliwa jest również z dojazdem. Nie ingerujemy w dane urządzenia. Wykonujemy audyt sprawności przed i po naprawie. Urządzenie znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów. Oferujemy serwis w miastach: WarszawaKraków, Katowice (Śląsk) i Lublin.

Wybierz sposób naprawy

Bateria padająca w samym środku dnia to niezwykle uciążliwa sytuacja, zwłaszcza dla osób, dla których smartfon jest narzędziem pracy. O ile staramy się w takich przypadkach nosić ze sobą ładowarkę lub powerbanka, o tyle ich podłączenie nie zawsze jest możliwe. Zdarza się to w telefonach każdej marki i wynika ze standardowej żywotności akumulatora, którą skraca intensywne użytkowanie i nieprawidłowe ładowanie. W związku z tym w sytuacji, gdy zauważysz wspomniany problem, konieczna będzie wymiana baterii iPhone 8 Plus. 

Niesprawna bateria powoduje, że smartfon nieprawidłowo się ładuje lub wyłącza się w przypadkowych momentach, nawet jeśli poziom energii wskazuje na 20-50%. Czas pracy na jednym ładowaniu znacząco się skraca, a urządzenie często się nagrzewa. Bardzo poważne jest w tym przypadku zjawisko puchnięcia baterii, które może prowadzić do nieodwracalnego zniszczenia telefonu. Na szczęście wymiana baterii w iPhone 8 Plus nie stanowi żadnego problemu. Nasz serwis zrobi to szybko i profesjonalnie, zmieniając stary, zużyty akumulator na nowy, o wysokich parametrach. 

Opinie o Flix