fbpx

Wymiana baterii Macbook

Laptopy z Cupertino nie pozwalają prawie w ogóle na ingerencje w podzespoły. Nie dają możliwości wymiany procesora czy pamięci RAM. Jednym z nielicznych wyjątków jest wymiana baterii w MacBook. W wyniku eksploatacji urządzenia kondycja baterii spada. Kiedy jest niższa niż 80%, należy ją wymienić. Trwałość komponentu jest określana na 1000 pełnych cykli ładowania.

Wymiana baterii MacBook pozwala zlikwidować problemy z krótką pracą urządzenia. 

 

Naprawiamy modele MacBook

MacBook
MacBook Air
MacBook Pro

O wymianie baterii w MacBook

Wymiana baterii MacBook rozpoczyna się od testu urządzenia i jego ostrożnego otwarcia. Serwisant musi być ostrożny, ponieważ część jest mocno przytwierdzona do korpusu a podczas samego demontażu tylnej części obudowy, łatwo jest uszkodzić inne podzespoły. Po odpięciu baterii jest ona usuwana i zastąpiona nowym komponentem. Po skończonej wymianie Serwisant montuje ponownie obudowę oraz skręca urządzenie.

Wymieniona bateria w MacBook posiada parametry identyczne z zużytą część. Udzielana jest na nią 9-miesięczna gwarancja. By przedłużyć żywotność naszego urządzenia, należy używać jedynie oryginalnych akcesoria, ponieważ jedynie one gwarantują bezpieczeństwo urządzeniu.

 

Wszystkie naprawiane usterki MacBook

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix