fbpx

Wymiana baterii Macbook

Laptopy z Cupertino nie pozwalają prawie w ogóle na ingerencje w podzespoły. Nie dają możliwości wymiany procesora czy pamięci RAM. Jednym z nielicznych wyjątków jest wymiana baterii w MacBook. W wyniku eksploatacji urządzenia kondycja baterii spada. Kiedy jest niższa niż 80%, należy ją wymienić. Trwałość komponentu jest określana na 1000 pełnych cykli ładowania.

Wymiana baterii MacBook pozwala zlikwidować problemy z krótką pracą urządzenia. 

 

Naprawiamy modele MacBook

MacBook
MacBook Air
MacBook Pro

O wymianie baterii w MacBook

Wymiana baterii MacBook rozpoczyna się od testu urządzenia i jego ostrożnego otwarcia. Serwisant musi być ostrożny, ponieważ część jest mocno przytwierdzona do korpusu a podczas samego demontażu tylnej części obudowy, łatwo jest uszkodzić inne podzespoły. Po odpięciu baterii jest ona usuwana i zastąpiona nowym komponentem. Po skończonej wymianie Serwisant montuje ponownie obudowę oraz skręca urządzenie.

Wymieniona bateria w MacBook posiada parametry identyczne z zużytą część. Udzielana jest na nią 9-miesięczna gwarancja. By przedłużyć żywotność naszego urządzenia, należy używać jedynie oryginalnych akcesoria, ponieważ jedynie one gwarantują bezpieczeństwo urządzeniu.

 

Wszystkie naprawiane usterki MacBook

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix