Wymiana baterii iPhone  Warszawie

Żyjesz w biegu. Trzymasz iPhone niemal ciągle w swojej ręce. Nieustannie rozmawiasz, używasz nawigacji, serfujesz po sieci albo siedzisz w mediach społecznościowych. To jasne, że bateria w Twoim smartfonie siada pod koniec dnia. Wymaga naładowania.

A co jeśli dzieje się to znacznie szybciej? Wydajność baterii spada, a Ty nieustannie musisz pytać innych o ładowarkę albo nie wyobrażasz już sobie wyjścia z domu bez powerbanku nawet na chwilę, do sklepu na rogu? To oznacza tylko jedno – że nadeszła pora na… wymianę baterii w Twoim iPhone!

Zazwyczaj – jak wynika z doświadczeń – bateria w telefonie zaczyna szwankować tuż po upływie gwarancji. Typowe. Zamiast jednak żyć w ciągłej obawie, czy wystarczy Ci baterii, akurat gdy czekasz na bardzo ważny telefon, po prostu ją wymień. Oddaj swojego iPhone w nasze ręce – do serwisu w Warszawie, a my sprawnie zajmiemy się wymianą baterii, i to na Twoich oczach!

Wymiana baterii w iPhone – nie rób tego w domu

Zdarza się, że chcąc zaoszczędzić, niektórzy decydują się na samodzielną wymianę baterii w iPhone. Niestety niewprawni amatorzy naprawiania sprzętu mogą wyrządzić mu jeszcze większą krzywdę. Od uszkodzenia ekranu po wyłamanie gniazda na płycie głównej. To wszystko sprawi, że ostateczny koszt naprawy będzie jeszcze wyższy. Może się też zdarzyć, że iPhone będzie nie do odratowania. Dlatego lepiej nie rób tego w domu – wymianą baterii w iPhone zajmiemy się my – w naszym serwisie w Warszawie.

Jak wygląda wymiana baterii w iPhone u nas w Warszawie?

Każdy model iPhone jest nieco inny, ale przyjmijmy sposób postępowania przy iPhone 6. Wymiana baterii zaczyna się od odkręcenia śrubek, podniesienia ekranu i odłączenia pozostałych elementów. Następnie podgrzewamy telefon, aby bateria się odkleiła. Wyjmujemy ją, nakładamy dwustronną taśmę i montujemy nową baterię. Potem podłączamy wszystkie pozostałe elementy i skręcamy telefon. Na koniec ładujemy baterię. Tak w skrócie wygląda wymiana baterii iPhone w naszym serwisie w Warszawie. Przyjdź i się przekonaj.

Co zrobić przed oddaniem telefonu do serwisu?

Pamiętaj, by skopiować wszystkie ważne dla siebie zdjęcia, wiadomości itp. A teraz ważne: nie musisz wcale kasować wrażliwych danych w telefonie, bo proces wymiany baterii w iPhone trwa naprawdę krótko i wszystko w naszym serwisie w Warszawie dzieje się na Twoich oczach. Poważnie! Na koniec dajemy Ci trzy miesięczną gwarancję. Jeśli bateria się popsuje – wymienisz ją u nas ponownie za darmo! To jak – wchodzisz w to?

 

 

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish