Wymiana baterii iPhone Katowice

Bateria w Twoim iPhone przestała być wydajna tak, jak na początku? Szybko traci energię, tak że nie potrafisz już wyjść z domu bez powerbanku? Ładuje się tylko do pewnego stopnia albo tylko przy użyciu określonego okablowania? To może być problem nie tylko z baterią, ale równie dobrze i z gniazdkiem. Niezależnie, co się dzieje – my Ci pomożemy. Zajmiemy się wymianą baterii w Twoim iPhone i innymi usługami, i to w mgnieniu oka! Zadzwoń do naszego serwisu w Katowicach, a przyjedziemy do Ciebie, gdziekolwiek jesteś.

Kiedy bateria przestaje działać

Baterie często zaczynają szwankować po upływie gwarancji producenta. To zupełnie normalne. Stanowią przecież części eksploatacyjne, a więc zużywają się w miarę upływu czasu. Proces starzenia baterii sprawia, że szybciej traci energię, dlatego trzeba ją zmienić. Dobrze, że trafiłeś do nas, bo my się tym zajmujemy. Wymiana baterii iPhone w naszym mobilnym serwisie w Katowicach trwa dosłownie kwadrans. Zadzwoń do nas, a się przekonasz.

To naturalne, że gdy korzystasz z internetu czy Bluetooth, bateria w Twoim telefonie szybciej się rozładowuje. Dlatego zamiast się męczyć ciągłym ładowaniem i zastanawianiem, czy Ci wystarczy baterii, oddaj telefon do serwisu, a my ją wymienimy.

Wymiana baterii w iPhone w serwisie Flix w Katowicach

Niektórzy decydują się wymienić baterię na własną rękę. Amatorskie podejście jest z pewnością bardziej ekonomiczne, ale można przez to uszkodzić telefon. Potencjalne szkody? Np. wyłamanie gniazda na płycie głównej lub uszkodzenie ekranu. Przez to koszty naprawy ostatecznie jeszcze bardziej wzrosną.

W naszym serwisie w Katowicach zajmiemy się wymianą baterii w Twoim iPhone. Zrobimy to w 15 minut na Twoich oczach. Na wszelki wypadek zalecamy, byś skopiował wszystkie ważne dane, które masz w swoim telefonie.

Jak wygląda proces wymiany baterii? Najpierw musimy rozkręcić iPhone, podnieść ekran i odłączyć pozostałe elementy. Po podgrzaniu telefonu stara bateria się odklei. My ją wyjmiemy, nałożymy dwustronną taśmę i zamontujemy nową baterię. Na koniec podłączymy wyjęte wcześniej elementy i skręcimy telefon. To ogólny opis wymiany, przy każdym modelu iPhone proces ten się nieco różni.

Dlaczego serwis Flix?

Nie tylko dojedziemy do Ciebie, a wymiana baterii w Twoim iPhone przebiegnie na Twoich oczach. Szybko i od ręki. Nasz serwis w Katowicach działa 7 dni w tygodniu. Zapewniamy oryginalne komponenty, ale również tańsze zamienniki. Na koniec wykonania usługi zawsze dajemy trzymiesięczną gwarancję, ale Ty możesz ją przedłużyć od razu na miejscu.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish