fbpx

Wymiana Baterii Apple Watch

W roku 2015 na rynek wszedł rewolucyjny smartwatch marki Apple. Wraz z iPhone tworzy on wysokiej klasy, multifunkcjonalny zespół. Monitor snu, odbieranie połączeń, odpisywanie na e-maile sprawiają, że duet jest wybierany przez osoby poszukujące biznesowych rozwiązań, jak i przez osoby pragnące sportowych usprawnień.

Solidna konstrukcja urządzenia opiera się na spasowanych co do milimetra komponentach. Jakakolwiek naprawa lub ingerencja w Apple Watch wymaga dużej wiedzy oraz manualnej sprawności i precyzji.

 

Naprawiamy modele Apple Watch

Apple Watch 1/2/3
Apple Watch 4
Apple Watch 5

O wymianie baterii w Apple Watch

Wymiana baterii Apple Watch jest rzadką naprawą. Bateria w smartwatch jest przygotowana na nawet codzienne ładowanie. Mimo jej wytrzymałości z czasem może dojść do zwykłego wyeksploatowania.
Serwisant wymianę baterii Apple Watch rozpoczyna od audytu sprawności urządzenia. Po upewnieniu się, że smartwatch jest wyłączony, przystępuje do oddzielenia ekranu od korpusu i kleju. Ostrożnie — ze względu na znajdujące się obok kable — wyjmuje baterie. Odpina taśmę, która łączy część z płytą główną. Zastępuje wymieniona część, sprawną. Podpina ją i wkłada do korpusu. W trakcie wymiany zegarek jest czyszczony.

Po upewnieniu się, że bateria i wszystkie taśmy są podpięte, serwisant zamyka Apple Watch. Po skończonej wymianie urządzenie jest testowane.
Podczas Wymiany baterii Apple Watch używana jest nowa i oryginalna część. Udzielamy na nią 9-miesięcznej gwarancji. Warto pamiętać, ze żywotność urządzenia można przedłużyć, używając oryginalnych akcesoriów- szczególnie tych do zasilania urządzenia.

 

Wszystkie naprawiane usterki Apple Watch

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix