Serwis Apple, iPhone Warszawa – FLIX.
Serwis Apple, iPhone Warszawa – FLIX.

Jeśli telefon upadnie, a jego szybka się stłucze, wyjścia są dwa: pogodzić się z tym, albo oddać smartfon do naprawy.

Stłuczona szybka nie tylko przeszkadza w przeglądaniu treści na telefonie. Psuje ona ogólny wygląd urządzenia i co najgorsze: ulega dalszemu uszkodzeniu. W najgorszym wypadku przez uszkodzony ekran zepsuć się mogą pozostałe podzespoły. Rozwiązanie jest jedno: wymiana szybki w iPhone. W naszym serwisie mamy to opanowane do perfekcji i poradzimy sobie z naprawą bez najmniejszego problemu, a Ty będziesz używać smartfona w spokoju.

Jednym z mniej oczekiwanych uszkodzeń w telefonie jest uszkodzenie wyświetlacza — zwłaszcza gdy psuje się on bez potłuczenia szybki urządzenia. Niestety zepsucia tej warstwy ekranu nie można zignorować. Bez niej smartfon po prostu nie działa.

Na szczęście wymiana wyświetlacza w iPhone nie jest dla nas trudna. W Flix posiadamy mnóstwo doświadczenia w naprawie sprzętu Apple i gwarantujemy, że po wyjściu od nas, iPhone będzie w pełni sprawny! Nie ryzykuj powierzenia swojego iPhone komuś, kto nie zna się na rzeczy i wybierz serwis sprawdzony przez tysiące!

Coraz częściej przy zakupie telefonu przykładamy uwagę do tego, ile czasu będzie działać po naładowaniu. Zapominamy jednak o tym, że z upływem czasu kondycja baterii może się pogarszać, a tym samym coraz częściej zmuszeni będziemy sięgać po kabel. Rozwiązaniem tego jest wymiana baterii w iPhone. Taka czynność jest stosunkowo tania i nie zajmuje wiele czasu, a potrafi zmienić naprawdę sporo.

Jednym z ważniejszych aspektów przy wymianie baterii jest zastosowanie oryginalnej baterii. W Flix nie korzystamy z niskiej jakości części zamiennych, dlatego nie musisz się martwić o zbyt szybkie zużycie po wymianie. Naprawa nie zajmuje także dużo czasu. Sprawdź sam i wymień baterię w iPhone już dziś, aby poczuć różnicę!

Potłuczony ekran jest dosyć częstym zjawiskiem, a odkąd standardem w smartfonach z wyższej półki stały się szklane plecki, także tylna szybka urządzenia ulega wypadkom całkiem często.

Co prawda stłuczony tył urządzenia nie powoduje większych problemów z jego użytkowaniem, jednak nie wygląda estetycznie, a dodatkowo powoduje ryzyko wykruszenia elementów obudowy. W takiej sytuacji wnętrze iPhone’a jest narażone na warunki zewnętrzne. Dlatego też wymiana szybki tylnej w iPhone jest naprawą wartą uwagi — szczególnie w serwisie Flix, który ma ogromne doświadczenie w takich akcjach serwisowych. W końcu mamy ich za sobą już kilkadziesiąt tysięcy! Umów się już teraz!

Gdy telefon nie chce się ładować, przerywa w trakcie, albo nie łączy się z komputerem, często wystarczy po prostu wyczyścić wejście. Czasem to jednak nie pomaga i konieczna jest naprawa portu ładowania w iPhone. 

Takie działanie daje natychmiastowy efekt i w zasadzie umożliwia dalsze korzystanie z telefonu. Sama naprawa zajmuje około 20 do 90 minut. Decydując się na wymianę złącza Lightning w Flix, wybierasz pewną usługę w najlepiej ocenianym serwisie i nie musisz martwić się o późniejsze działanie sprzętu — naprawę wykonujemy z wykorzystaniem oryginalnych części i gwarantujemy, że nie będzie skutkować żadnego rodzaju problemami. Dowiedz się więcej na ten temat i umów się już teraz!

Czysto teoretycznie, głównym zadaniem smartfona jest możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych. Jednak problem pojawia się, gdy głośnik rozmów zaczyna szwankować. Żeby nie musieć prowadzić rozmów korzystając z głośnika audio, najlepszym wyjściem będzie naprawa głośnika rozmów w iPhone.

Sama naprawa w Flix zajmie jedyne 15 minut, a umożliwi ponowne łączenie się i rozmawianie z bliskimi bez włączania trybu głośnomówiącego! Dzięki temu zyskasz na prywatności, ale i rozmowy z bliskimi mogą być mniej męczące. Już teraz postaw na roczną gwarancję i wieloletnie doświadczenie serwisantów i umów naprawę w naszym salonie!

Niestety nawet certyfikat wodoodporności IP68 nie sprawia, że producent bezpłatnie naprawi Twojego smartfona, który uległ zalaniu. Co więcej: dostanie się wody do wnętrza urządzenia, wiąże się z utratą gwarancji. Co zrobić, gdy nasz telefon — wodoodporny, albo nie — spotka się z wodą?

Specjaliści Flix ocalili już niejedno urządzenie, a naprawa iPhone po zalaniu nie stanowi dla nich żadnego problemu. Dzięki swojej wiedzy i sprawnemu działaniu możemy pochwalić się statusem najlepiej ocenianego serwisu pogwarancyjnego sprzętu Apple. Umów naprawę już teraz i ocal zalanego iPhone’a!

Zepsuty mikrofon w smartfonie? Rozmówcy mają problem, żeby zrozumieć, co mówisz, a wiadomości głosowe przestały być wygodną alternatywą? To żaden problem!

Naprawa mikrofonu w iPhone jest dla naszych serwisantów jedną z podstawowych napraw, a dzięki sporemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że będzie ona wykonana poprawnie. W zależności od modelu powinna ona zająć jedyne 20 do 90 minut. Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się problemu z rozmowami? Chcesz wrócić do komunikacji głosowej zamiast pisania? Nie zwlekaj i umów naprawę online!

Szykujesz iPhone do sprzedaży czy po prostu chcesz odświeżyć jego wygląd? W zasadzie nieistotne: wymiana obudowy iPhone'a to jeden z pierwszych kroków, które należy podjąć, aby poprawić telefon od strony wizualnej.

Wymiana w serwisie Flix to gwarancja oryginalnych części, a także solidnie przeprowadzonej naprawy. Dzięki doświadczeniu serwisantów smartfony z wymienioną obudową nie tracą na swojej szczelności, nie przegrzewają się i nie pojawiają się w nich żadne inne oznaki źle przeprowadzonej naprawy. Chcesz poprawić wygląd swojego iPhone? Umów się na wymianę obudowy już teraz!

Dźwięk z telefonu nie brzmi najlepiej, ale głośnik działa poprawnie? Najpewniej potrzebna może być wymiana siateczki głośnika audio w iPhone. Poprawna diagnoza tej usterki może pomóc zaoszczędzić na naprawie całego modułu głośnika.

Przytłumiony głos z telefonu i kiepsko słyszalne piosenki czy rozmowy na trybie głośnomówiącym to podstawowe oznaki świadczące o konieczności wymiany siateczki głośnika. W serwisie Flix taka akcja serwisowa nie powinna zająć więcej niż 15 minut. Sprawdź sam i umów swoją naprawę!

Apple Chat
Wybierz sposób
naprawy
Zadzwoń do nas
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej, akceptujesz warunki przedstawione w polityce prywatności.
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Flixapple
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram