fbpx
Serwisowane urządzenia Apple

Serwis Apple Warszawa

Ekspresowo naprawimy Twoje urządzenie Apple w Warszawie. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.         

Flix – serwis Apple w Warszawie

Awaria sprzętu Apple może pojawić się niespodziewanie i skutecznie przekreślić nasze plany.

Każdy z nas doskonale wie, jak ważną rolę współcześnie spełniają urządzenia mobilne, zwłaszcza jeśli stosujemy je w celach zawodowych.

Nie tylko ułatwiają nam kontakt, ale usprawniają pracę, dzięki możliwości korzystania z różnorodnych programów. Nie wyobrażasz sobie dnia bez swojego smartfona?

Nieautoryzowany serwis Apple Warszawa nawet w 15 minut naprawi Twoje urządzenie!

Wybierz urządzenie do naprawy

Punkt Flix w Warszawie

Numer telefonu: 577 397 907

E-mail: info@flixapple.com
Adres: ul.Dzielna 64 (Wejście od Bellottiego)

Parking: Przed lokalem

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

Sobota 10:00 – 17:00

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 9:00 – 19:00

O serwisie Flix w Warszawie

Twój smartfon lub laptop nagle odmówił posłuszeństwa? Minął już okres gwarancji w ramach zakupu, a Ty nie chcesz wymieniać sprzętu na nowy?

Nie masz powodu do zmartwień! Odwiedź nasz serwis Apple w centrum Warszawy, a nasi specjaliści od ręki zajmą się naprawą usterki.

Dlaczego właśnie my?

Doskonale wiemy, jak ciężkim zadaniem jest znalezienie w stolicy profesjonalnej firmy z zakresu konkretnych usług. Jeśli chodzi o kwestię, jaką jest naprawa Apple daje nam ogromne pole do popisu.

Na rynku znajdziemy niezliczoną ilość punktów, które oferują serwisowanie sprzętu, jednak ciężko wybrać ten odpowiedni, gdy oferta jest tak bogata.

Nasz serwis pogwarancyjny Apple Warszawa to nie tylko zespół wykwalifikowanych osób, które zdobyły szeroką wiedzę techniczną, ale również ludzie pełni pasji i miłości do wykonywanej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, szczegółowo diagnozując problem i optymalnie dobierając do niego sposób naprawy oraz odpowiednie części. Naprawa w Warszawie wcale nie musi być trudna i kosztowna, a nasi klienci nie są zmuszeni na długo rozstawać się ze swoim sprzętem.

Możesz być pewien, że sprzęt, który dostarczysz do naszego punktu, trafił w bezpieczne ręce, które sprawią, że urządzenie wróci do Ciebie w idealnym stanie! Nie wierzysz? Odwiedź nasz serwis i przekonaj się, że nasi technicy zdziałają cuda, a Twoje urządzenie posłuży Ci przez wiele długich lat.

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix