fbpx
Naprawa MacBook

Serwis MacBook

Ekspresowo naprawimy Twojego MacBooka. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.

Flix – serwis MacBook

MacBooki to urządzenia, bez których większość z nas nie wyobraża sobie wykonywania codziennych obowiązków. Dzięki sprzętom Apple możemy sprawniej i z większą łatwością pracować, uczyć się, a nawet czerpać z rozrywek.

Problem powstaje, gdy w naszym Mac-u wystąpi awaria, a my samodzielnie nie potrafimy się jej pozbyć. Pojawia się wówczas zazwyczaj pomysł skorzystania z usług typu naprawa laptopów Apple. Jednak nie zawsze wiemy, którą firmę wybrać, aby ich jakość była na najwyższym poziomie.

Wszystkie naprawiane usterki MacBook

O serwisie Flix MacBook

W Twoim MacBooku powstała awaria, a Ty nie masz czasu na odwiedzanie stacjonarnych punktów, aby odnieść do go naprawy? Nic straconego! Nasz serwis Apple MacBook zadba o Twój największy komfort i odbierze sprzęt osobiście w umówionym wcześniej miejscu.

Naprawa laptopów Apple jeszcze nigdy nie była tak prosta. Nie musisz nawet znać szczegółów na temat uszkodzenia, które powstało w Twoim Macu. Nasza ekipa zajmie się zdiagnozowaniem usterki i sprawnym jej usunięciem, a urządzenie szybko wróci do Twoich rąk.

Serwis Apple Flix

Naprawa MacBook to nie praca. To największa pasja!

W naszym serwisie Apple pracują wyłącznie osoby, które pasjonują się nowinkami technologicznymi, trendami obowiązującymi w urządzeniach mobilnych oraz posiadają odpowiednią wiedzę techniczną. Jesteśmy zespołem, który nie stoi w tyle.

Stawiamy na stały rozwój i poszerzanie umiejętności tak, aby spełnić oczekiwania każdego, kto odwiedzi nasz salon. Dlaczego powinieneś nam zaufać? Jakość codziennej pracy potwierdzają liczne opinie klientów zadowolonych klientów.

Jeśli Twój MacBook jest uszkodzony, a Ty nie chcesz wydawać grubych sum na zakup nowego laptopa, jesteś w idealnym miejscu! Serwis Mac to firma, w której profesjonalny zespół techników zajmie się naprawą Twojego urządzenia w ten sposób, abyś mógł bezproblemowo korzystać z niego przez długi czas.

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix