fbpx
Serwisowane urządzenia Apple

Serwis Apple Lublin

Ekspresowo naprawimy Twoje urządzenie Apple w Lublinie. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.         

Flix – serwis Apple w Lublinie

Smartfon wypadł Ci z rąk i przestał sprawnie działać? A może tablet lub notebook uległ awarii, a Ty nie wiesz, co zrobić, aby szybko przywrócić go do świetnego stanu?

Nie musisz popadać w rozpacz i wymieniać sprzętu na nowy.

W końcu zakup urządzeń Apple jest sporym wydatkiem, na który nieliczni z nas mogą pozwolić sobie od ręki. Zespół wykwalifikowanych osób z zakresu serwisowania urządzeń pozbędzie się Twojego problemu i odratuje sprzęt, którym posługujesz się na co dzień.

Wybierz urządzenie do naprawy

O serwisie Flix w Lublinie

Serwis Apple Lublin to miejsce, w którym ze zrozumieniem i pasją podchodzimy do problemów, z którymi przychodzą nasi klienci.

Oferujemy profesjonalną diagnozę oraz dobranie najlepszej metody naprawy urządzenia z wykorzystaniem oryginalnych części Apple lub najwyższej jakości zamienników.

Stosowane przez nas techniki oraz zaangażowanie, którym kierujemy się w pracy zawodowej, zapewni, że będziesz mógł użytkować swój sprzęt przez wiele długich lat bez zbędnych kłopotów.

Naprawa Apple w Lublinie — sprawdź, dlaczego warto!

Brak fuszerki! — W naszym serwisie pracują wyłącznie osoby posiadające wysokie umiejętności w serwisowaniu sprzętu Apple. Dodatkowo nasz zespół to ludzie pełni pasji i miłości do urządzeń elektronicznych. Możesz być pewien, że Twój sprzęt trafił w doskonałe ręce i powróci do Ciebie jak nowy!

Nie obiecujemy. Gwarantujemy! — O poziomie naszych usług świadczą liczne opinie zadowolonych klientów. Korzystając z oferty w serwisie Apple Lublin, otrzymujesz 9- miesięczną gwarancję, dzięki której zyskujesz pewność, że urządzenie będzie działało sprawnie, a awaria powtórnie nie wystąpi. 

Naprawa Apple bez wychodzenia z domu — Serwis Apple mieści się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu żaden z naszych klientów nie będzie miał problemu z dotarciem do punktu. Dodatkowo oferujemy możliwość zamówienia usługi, jaką jest naprawa Apple Lublin z dojazdem do domu. 

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix