fbpx
Serwisowane urządzenia Apple

Serwis Apple Lublin

Ekspresowo naprawimy Twoje urządzenie Apple w Lublinie. Na obecny moment oferujemy tylko naprawę wysyłkową.        

Flix – serwis Apple w Lublinie

brak punktu stacjonarnego
na ten moment tylko naprawa wysyłkowa

Smartfon wypadł Ci z rąk i przestał sprawnie działać? A może tablet lub notebook uległ awarii, a Ty nie wiesz, co zrobić, aby szybko przywrócić go do świetnego stanu?

Nie musisz popadać w rozpacz i wymieniać sprzętu na nowy.

W końcu zakup urządzeń Apple jest sporym wydatkiem, na który nieliczni z nas mogą pozwolić sobie od ręki. Zespół wykwalifikowanych osób z zakresu serwisowania urządzeń pozbędzie się Twojego problemu i odratuje sprzęt, którym posługujesz się na co dzień.

O serwisie Flix w Lublinie

Serwis Apple Lublin to miejsce, w którym ze zrozumieniem i pasją podchodzimy do problemów, z którymi przychodzą nasi klienci.

Oferujemy profesjonalną diagnozę oraz dobranie najlepszej metody naprawy urządzenia z wykorzystaniem oryginalnych części Apple lub najwyższej jakości zamienników.

Stosowane przez nas techniki oraz zaangażowanie, którym kierujemy się w pracy zawodowej, zapewni, że będziesz mógł użytkować swój sprzęt przez wiele długich lat bez zbędnych kłopotów.

O serwisie Flix w Lublinie

Flix to miejsce, które zrzesza najlepszych specjalistów zajmujących się naprawą i obsługą sprzętu marki Apple. W skład zespołu wchodzą nie tylko pasjonaci komputerów, ale także wykształceni i doświadczeni specjaliści z zakresu serwisowania sprzętu elektronicznego. Serwis Apple Lublin stawia na stałe podnoszenie kwalifikacji, podąża za stale zmieniającymi się trendami oraz inwestuje w nowoczesne technologie dotyczące zaplecza serwisowego. Podczas pracy ze skomplikowaną elektroniką firma stawia przede wszystkim na doświadczenie swoich pracowników oraz ich wysoki poziom dokładności.

 

Serwis iPhone Lublin

Ze względu na to, iż iPhone jest coraz popularniejszym urządzeniem, z którego korzysta coraz większa liczba osób, w naszym serwisie rozszerzono działalność o pogwarancyjny serwis Apple z naciskiem na naprawę telefonów tej marki. Wybór tego typu urządzeń to wielka wygoda użytkowania ze względu na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Często dochodzi jednak do sytuacji, w których klient doświadcza usterek sprzętu, które pragnie jak najszybciej naprawić. W takich sprawach z pomocą przychodzi serwis iPhone Lublin, który kompleksowo zajmuje się naprawą sprzętów. Często uszkodzenia nie są zależne od zużycia się telefonu, a od błędnego lub nieuważnego użytkowania go przez użytkowników.

W podstawowy zakres usług naprawy iPhone’a wchodzi np. wymiana szybki, baterii, wyświetlacza, przycisków bocznych, a także naprawy po ewentualnym zalaniu sprzętu. Warto także nadmienić, że możliwe jest skorzystanie z usługi wymiany podzespołów takich jak aparat przedni oraz tylni, mikrofonu, głośnika oraz całej obudowy urządzenia. Każdorazowo przeprowadzana akcja serwisowa musi być jednak poprzedzona kompleksowym wywiadem oraz wyceną, która jest wykonywana przez kompetentnego pracownika.

Serwis iPad Lublin

Tablet producenta Apple charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz odpornością na uszkodzenia. Zdarza się jednak, że nawet tego typu urządzenia ulegają niewielkim, bądź nieco poważniejszym awariom. W takim przypadku warto skorzystać z naszego serwisu, który kompleksowo zajmuje się naprawami i usługami jak wymiana szybki. Wszystkie naprawy wykonywane są z należytą starannością, a części zamienne pochodzą wyłącznie od oryginalnego producenta Apple lub na życzenie klienta zastosowane są wysokojakościowe zamienniki.

Pomimo powszechnego przekonania, iż podczas awarii iPad’a można wyrzucić go do kosza, z naszym punktem nie jest to jedyne rozwiązanie. Nasi profesjonaliści zajmują się kompleksowo diagnostyką, wyceną oraz dokonywaniem szybkich napraw. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie, aniżeli zakup nowego urządzenia.

Serwis MacBook Lublin

Serwis Mac w przypadku Macbook’ów obejmuje przede wszystkim wymianę klawiatury, baterii oraz ewentualnego czyszczenia laptopa po zalaniu cieczą przez użytkownika. Wszystkie czynności wykonywane są niemalże od ręki, jednak w przypadku czyszczenia po zalaniu czas realizacji usługi serwisowej może okazać się nieco wydłużony. Niestety można spotkać się sytuacją, w której laptop nie będzie do odratowania – jednak wykwalifikowana kadra serwisantów dołoży wszelkich starań, aby sprzęt „powrócił do żywych”. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku usterki Macbooka jest serwis pogwarancyjny Apple.

Możliwa jest także wymiana baterii, rozbudowa pamięci RAM, regeneracja układu chłodzenia oraz wymiana dysków wewnętrznych na szybsze. Wszystkie powyższe działania mają na celu przyśpieszenie pracy laptopa oraz zapewnienie jego najwyższej możliwej wydajności.

Serwis Apple Watch Lublin

Naprawa Apple Watch wiąże się z wykonaniem takich działań jak wymiana szybki, wyświetlacza oraz baterii. Zegarek multimedialny jest jednym z najprostszych w budowie urządzeń Apple, dlatego nie wymaga skomplikowanej procedury serwisowej. Trzeba jednak pamiętać, że to najczęściej występujące usterki, które ekspresowo są usuwane przez serwisantów naszego punktu. W salonieserwisanci mogą dokonać wstępnej diagnozy uszkodzeń oraz wyceny ewentualnej naprawy. Jeżeli jest taka możliwość oraz dostępne są części zamienne.

Czy warto korzystać z tego typu usług?

Cała procedura naprawy urządzenia odbywa się na oczach klientów, dzięki czemu zyskujesz pewność 100% precyzji i poważnego podejścia do problemu. Należy także wspomnieć, że niektóre naprawy wykonywane są nawet w 15 minut po diagnozowaniu usterki. Dzięki temu w ekspresowym tempie możesz odzyskać ulubiony sprzęt.

Jako nieliczni na rynku udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę oraz wymieniane podzespoły. Także dojazd do klienta jest jednym z kilku najważniejszych aspektów, który przemawia za tym, aby skorzystać z usług naszego serwisu.

Decydując się na naprawę swojego urządzenia Apple warto zwrócić uwagę na opinię serwisu, które w przypadku są nienaganne od początku naszej działalności na rynku. Najwyższej jakości podzespoły oraz wykwalifikowana kadra pracowników to tylko niektóre zalety Flix. Najlepszą decyzją każdej osoby chcącej naprawić swój uszkodzony sprzęt Apple jest skontaktowanie się z mobilnym serwisem, bądź udanie się bezpośrednio do punktu serwisowego, gdzie najprostsze naprawy wykonywane są od ręki. Nasz punkt serwisowy Apple to gwarancja niezawodności i długowieczności naprawionych urządzeń.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix