fbpx
Serwisowane urządzenia Apple

Serwis Apple Kraków

Ekspresowo naprawimy Twoje urządzenie Apple w Krakowie. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.         

Flix – serwis Apple w Krakowie

Czasami wystarczy dosłownie chwila, abyśmy upuścili nasz smartfon lub przez nieuwagę uszkodzili laptop.

Tego typu sprzęty stanowią ważną kwestię w naszym życiu, zwłaszcza dlatego, że używamy ich na co dzień nie tylko do rozrywki, ale także w celach

zawodowych. Jednak jeśli spotkała Cię podobna sytuacja, a Twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa, nie musisz tracić nadziei na przywrócenie jego sprawnego działania. Serwis Apple Kraków zadba o to, aby Twój sprzęt powrócił do doskonałego stanu, który zapewni Ci komfort użytkowania przez długi czas.

Punkt Flix w Krakowie

Numer telefonu: 577 397 907

E-mail: info@flixapple.com
Adres: Stefana Batorego 4A, 31-135 Kraków

Parking: Przed lokalem

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 9:00 – 19:00

O serwisie Flix w Krakowie

Uszkodzenie telefonu, laptopa czy innego sprzętu może zdarzyć się każdemu z nas. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do upadku bądź zalania urządzenia. Czasem problemy wynikają natomiast z eksploatacji. Tak też jest w przypadku urządzeń marki Apple. Mimo iż należą one do sprzętów wysokojakościowych, również w nich zdarzają się usterki. Kiedy już dojdzie do nagłej awarii, nie musisz od razu martwić się, że czeka Cię zakup nowego sprzętu. Istnieje wiele miejsc, takich jak serwis iPhone, serwis Macbook, a także serwis iPad czy serwis Apple Watch. A gdyby wszystkie te rzeczy można było naprawić w jednym miejscu w Krakowie? Jeśli interesuje Cię serwis Apple, Kraków jest miastem, w którym znajdziesz najlepszą placówkę! Wystarczy, że odwiedzisz serwis pogwarancyjny Apple, a zapomnisz o problemach z ulubionych urządzeniem. 

Nasza firma zajmuje się kompleksową naprawą wszelkich urządzeń marki Apple. Cechuje nas przede wszystkim pasja i zamiłowanie do wykonywanej pracy. W naszym serwisie oferujemy takie usługi jak naprawa iPhone, naprawa Apple Watch, naprawa laptopów Apple i wiele innych! Zajmujemy się niemal wszystkimi urządzeniami tej marki i to właśnie wyróżnia nas na tle konkurentów. W jednym miejscu możesz rozwiązać wszystkie problemy, niezależnie od tego czy Twój Macbook nie chce się włączyć, iPad nie działa czy może iPhone uległ uszkodzeniu w wyniku upadku. Ponadto należy wspomnieć, że jest to pogwarancyjny serwis Apple, co oznacza że pomożemy Ci także, jeśli Twoje urządzenie jest już po okresie gwarancji producenta. Jest to o tyle ważne, że w takich sytuacjach odesłanie sprzętu do producenta w celu naprawy będzie nieskuteczne, a na pewno nieopłacalne pod względem finansowym.

 

Serwis Apple Kraków — najlepsi fachowcy, najniższe ceny

Nasi pracownicy nie tylko przywrócili do życia niezliczoną liczbę urządzeń, ale przy tym posiadają potrzebną wiedzę. Poza tym cechuje nas pasja do tego, co robimy, dlatego w świadczone przez nas usługi wkładamy całe serce. W naszym zespole pracują młodzi, ambitni ludzie, którzy stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu elektroniki i nowoczesnych technologii. Przyświeca nam ciągła chęć rozwoju, stąd też regularnie śledzimy nowinki technologiczne oraz trendy związane z urządzeniami mobilnymi.

Naszą niezaprzeczalną zaletą jest specjalizacja zawężona do marki Apple. To powoduje, że do każdego klienta i do każdej usterki podchodzimy indywidualnie. Wszelkie usługi wykonujemy nie tylko rzetelnie, ale też ekspresowo. Jeśli chodzi o iPhone, serwis wykonuje naprawy w zasadzie od ręki, dlatego nie musisz rozstawać się ze swoim sprzętem na wiele dni czy nawet tygodni. 

Wszystkie naprawy w jednym miejscu

Interesuje Cię fachowy serwis Apple? Polska coraz bardziej rozszerza usługi związane z tą marką, w związku z czym powstają nowe placówki, w których naprawisz swoje urządzenie. Warto jednak pamiętać, że nie we wszystkich usługi świadczone są na takim samym poziomie. Najlepiej jest bowiem oddać sprzęt do miejsca, w którym naprawa nie jest robiona na masową skalę. Wówczas na zwrot urządzenia nie czeka się wiele tygodni, a przy tym możemy spodziewać się indywidualnego podejścia do każdego problemu. Chcąc naprawić sprzęt marki Apple, serwis Kraków, w którym pracują nasi fachowcy, będzie najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, wykonamy usługę szybko i bez zbędnej zwłoki. Po drugie, nasz serwis Apple zajmuje się różnego rodzaju usterkami, niezależnie od tego, na czym polegają i jakiego konkretnie urządzenia dotyczą. Żadne urządzenia mobilne czy problemy techniczne nie stanowią dla nas wyzwania.

W przypadku sprzętu Apple naprawa może dotyczyć każdego z produktów, a – jak dobrze wiemy – marka ta posiada ich sporo. Wykonywanie wszystkich usług w jednym miejscu jest bardzo wygodne dla klienta. Dzięki temu nie musi on za każdym razem szukać najlepszej placówki, a może po prostu odwiedzić najbardziej zaufaną.

Serwis iPhone Kraków

Najbardziej popularną usługą jest naprawa iPhone. Większości posiadaczy tych smartfonów z pewnością przynajmniej raz zdarzyło się upuścić urządzenie, przez co pękła szybka bądź zruszyło się gniazdo ładowania. Równie często telefon ulega zalaniu, co przy odrobinie pecha kończy się zepsuciem głośnika, a nawet prowadzi do zupełnego uszkodzenia sprzętu.

W związku z tym w przypadku iPhone naprawa również może obejmować zarówno kwestie bardziej mechaniczne, takie jak np. wymiana szybki czy wyświetlacza, jak i te techniczne, związane z baterią, usterką płyty głównej itp. Nasz serwis Apple iPhone naprawia najczęściej, ponieważ grono posiadaczów tych smartfonów w Polsce jest naprawdę spore. Właśnie z tego powodu nasz serwis iPhone Polska dostępny jest w kilku miastach na terenie całego kraju.

Serwis iPad Kraków

Kolejnym przykładem naszych usług jest naprawa iPad. Tutaj także nietrudno o usterkę, ponieważ sprzęt jest równie delikatny jak telefon. Naprawa tabletów Apple najczęściej polega na wymianie szybki, naprawie niedziałającego ekranu itd.

Ponadto dokładnie diagnozujemy problem, bo niezależnie od tego, czy zniszczenia pojawiły się po upadku, czy też w racji nadmiernej eksploatacji, może być one znacznie rozleglejsze. Serwis iPada jest konieczny m.in. wtedy, gdy iPad nie reaguje na dotyk. Podobnie sytuacja wygląda, gdy iPad nie odpala lub w przypadku, gdy zauważyłeś, że Twój iPad nie chce się wyłączyć.

Serwis MacBook Kraków

Twój Macbook nie włącza się? Żaden problem! Naprawa komputerów Apple to nasza specjalność! Sprawdzimy, dlaczego Macbook się nie włącza i dokładnie zdiagnozujemy przyczynę takiego stanu rzeczy. Może być tak, że Macbook nie odpala po upadku czy zalaniu, a więc po uszkodzeniach czysto mechanicznych.

W miejscu, jakim jest nasz serwis, Mac będzie sprawdzony pod każdym kątem. Skończ martwić się, że Twój macbook nie chce się uruchomić. Oddaj go do naszego serwisu i zapomnij o problemie.

Serwis Apple Watch Kraków

Usługi, w ramach których świadczona jest naprawa Apple Kraków, przydadzą się też posiadaczom zegarka tej marki. Oczywiście w przypadku Apple Watch naprawa również może być związana z różnymi uszkodzeniami, jednak najczęściej klienci korzystają z wymiany szybki bądź wyświetlacza.

Jeśli Apple Watch nie reaguje, nasz serwis będzie najlepszym wyborem, który rozwiąże problem. Jeśli interesuje Cię naprawa Apple watch, cena nie będzie wysoka, a jakość usług pozostaje zawsze na najwyższym poziomie.

Naprawa Apple w Krakowie – profesjonalna i w dobrej cenie

Naprawa Apple w naszym przypadku to dosłownie chwila. Nie odkładamy niczego na później, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że urządzenia mobilne są obecnie także narzędziami codziennej pracy. W związku z tym jeśli chodzi o iPhone, naprawa wykonywana jest tu od ręki, dlatego nie musisz rozstawać się ze swoim telefonem nawet na chwilę. Inne urządzenia również przywracamy do życia w możliwie najkrótszym czasie. W przypadku Macbooków, zegarków czy iPad naprawa odbywa się ekspresowo. Jeżeli więc zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej naprawie sprzętu Apple, serwis Krakow spełni Twoje oczekiwania.

 

Niska cena przy najwyższej jakości usług

Koszty naprawy to z pewnością jedna z tych bardziej istotnych kwestii, jeśli interesuje Cię serwis Apple. Cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej z podziałem na konkretne usługi. Wiele zależy tu od rodzaju usterki, ale jedno jest pewne – nasze ceny są wyjątkowo konkurencyjne. Poza tym dzięki temu zaoszczędzisz na zakupie nowego sprzętu czy odsyłaniu go do głównych placówek Apple. Warto przy tym pamiętać, że serwis iPhone Apple czy naprawa zegarka Apple Watch w autoryzowanym serwisie wiąże się z nieproporcjonalnie wysokimi kosztami.

Warto wspomnieć o tym, że do pracy wykorzystujemy oryginalne części, dzięki którym sprzęt będzie świetnie działał jeszcze przez wiele lat.  Nasz serwis telefonów iPhone i innych sprzętów marki Apple zapewnia więc nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Na życzenie klienta, możemy zastosować wysokojakościowe zamienniki, które nie odbiegają od oryginałów. Niezależnie od tego, czy chcesz naprawić zegarek Apple Watch, wymienić części w iPhonie, naprawić zbitą szybkę w iPadzie, czy usunąć awarię z innego sprzętu firmy Apple, możesz zmniejszyć koszty usługi.

 

W jakich przypadkach Ci pomożemy?

— Gdy MacBook nie chce się uruchomić; MacBook nie reaguje, ale nadal pozostaje włączony; MacBook nie działa i konieczna jest wymiana płyty głównej

— Kiedy iPad nie da się włączyć; iPad nie reaguje na nic, ale jest włączony; iPad wymiana części jest konieczna;

— Gdy Apple Watch nie włącza się; Apple Watch nie działa; Apple Watch nie reaguje, ale pozostaje włączony. Naprawa zegarka Apple Watch w związku ze zbitą szybką;

— Gdy naprawa iPhone Apple jest konieczna w przypadku zbitej szybki, wymiany wyświetlacza, zalania telefonu, awarii głośnika, wymiany baterii itp.;

— Gdy skończy Ci się gwarancja na sprzęt,  Apple naprawa pogwarancyjna w serwisie Flix rozwiąże problem z usterką;

— Kiedy masz inne problemy z urządzeniem, a nie chcesz wymieniać go na nowy;

 

Potrzebny Ci dobry i rzetelny serwis Apple? Krakow to tylko jedno z miast, na terenie którego wykonujemy nasze usługi. Możesz udać się bezpośrednio do naszej placówki, a także skorzystać z usługi dojazdu do klienta. Ponadto po wykonanej naprawie oferujemy wysyłkę sprzętu kurierem, dlatego niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz, możesz bez problemu powierzyć nam swoje urządzenie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie bądź mailowo, a my zapewnimy Ci najdogodniejszą dla Ciebie formę usługi. 

   

  15 minut i po sprawie


  Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

  Oryginalne części Apple

  Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
  użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

  12 miesięcy gwarancji

  Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

  Zakres lokalizacji naszego serwisu

  Opinie o Flix