fbpx
Serwisowane urządzenia Apple

Serwis Apple Kraków

Ekspresowo naprawimy Twoje urządzenie Apple w Krakowie. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.         

Flix – serwis Apple w Krakowie

Czasami wystarczy dosłownie chwila, abyśmy upuścili nasz smartfon lub przez nieuwagę uszkodzili laptop.

Tego typu sprzęty stanowią ważną kwestię w naszym życiu, zwłaszcza dlatego, że używamy ich na co dzień nie tylko do rozrywki, ale także w celach

zawodowych. Jednak jeśli spotkała Cię podobna sytuacja, a Twoje urządzenie odmówiło posłuszeństwa, nie musisz tracić nadziei na przywrócenie jego sprawnego działania. Serwis Apple Kraków zadba o to, aby Twój sprzęt powrócił do doskonałego stanu, który zapewni Ci komfort użytkowania przez długi czas.

Wybierz urządzenie do naprawy

Punkt Flix w Krakowie

Numer telefonu: 577 397 907

E-mail: info@flixapple.com
Adres: Stefana Batorego 4A, 31-135 Kraków

Parking: Przed lokalem

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00

Sobota 10:00 – 17:00

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 9:00 – 19:00

O serwisie Flix w Krakowie

Pogwarancyjny serwis sprzętu Apple w Krakowie to miejsce, w którym pracują wyłącznie ludzie pełni pasji. Nie zatrudniamy tu tylko osób, które są odpowiednio wykwalifikowane pod kątem technicznym, ale także te, które pracują z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością.

Nasz zespół to młodzi ludzie, który z ogromną chęcią stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu elektroniki i nowoczesnych technologii. Regularnie śledzimy nowinki techniczne oraz trendy urządzeń mobilnych.

Dzięki temu, że naprawa sprzętu Apple jest nie tylko naszym zajęciem zawodowym, ale także hobbystycznym, nasza praca przebiega z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Apple serwis Kraków to grupa specjalistów, którzy profesjonalnie zdiagnozują problem występujący w Twoim sprzęcie oraz odpowiednio dobiorą metodę jego naprawy.

Oddając urządzenie w nasze ręce, zyskujesz pewność, że jest ono odpowiednio zaopiekowane. W końcu kto, jak nie ludzie z tak wielką pasją, zrozumie, że sprzęt dla każdego z nas jest ważnym elementem codzienności, a spora liczba osób traktuje go jak oczko w głowie. Nie rozstawaj się ze swoim urządzeniem. Zadbaj o jego odpowiedni stan i skorzystaj z naprawy Apple w Krakowie!

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix