fbpx
Serwisowane urządzenia Apple

Serwis Apple Katowice

Ekspresowo naprawimy Twoje urządzenie Apple w Katowicach. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.         

Flix – serwis Apple w Katowicach

W dobie nowoczesnych technologii większość z nas nie wyobraża sobie życia bez dostępu do urządzeń mobilnych i internetu. Pozwalają nam one na usprawnienie pracy, zaczerpnięcie rozrywki oraz na szybkie nawiązanie kontaktu.

Fakt, że nie chcemy rozstawać się ze swoim smartfonem czy tabletem, wcale nie oznacza uzależnienia, a raczej związany jest ze świadomością dot. współczesnych czasów oraz praw nimi rządzących. Nikogo już nie zdziwi duże przywiązanie do telefonu i niezadowolenie z jego awarii.

Jeśli Twój sprzęt uległ uszkodzeniu, a Ty szukasz odpowiedniej firmy, która świadczy usługi takie jak naprawa Apple, trafiłeś w doskonałe miejsce!

Punkt Flix w Katowicach

Numer telefonu: 577 397 907

E-mail: info@flixapple.com
Adres: Wojewódzka 15, 40-026 Katowice

Serwis stacjonarny czynny:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00

Infolinia czynna 7 dni w tygodniu, 9:00 – 19:00

O serwisie Flix w Katowicach

Każdy użytkownik urządzenia wywodzącego się spod logo marki Apple zadaje sobie pytanie – gdzie szukać profesjonalnego serwisu? Nasz serwis to miejsce, w którym uszkodzony sprzęt Apple zostanie naprawiony bez potrzeby długiego oczekiwania w kolejkach. Istotny jest fakt, że Flix zajmuje się naprawą iPhone, Macbook, iPad’, a także zegarków Apple. Wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonywanie działań serwisowych dotyczących naprawy Apple niemalże bezbłędnie w oparciu o wszechstronną wiedzę serwisantów. Załoga firmy składa się z wykwalifikowanych osób, które podchodzą do swojej pracy z pasją i chęcią stałego rozwoju.

 

Serwis iPhone Katowice

iPhone serwis to główna domena serwisu Flix, gdzie serwisanci zajmują się wykonywaniem drobnych i nieco poważniejszych napraw dotyczących regeneracji telefonów Apple. Decydując się na współpracę z naszym punktem serwisowym klient otrzymuje pełne wsparcie z zakresu diagnostyki, jak i naprawy iPhone.

Zajmujemy się kompleksowo usługami jak wymiana ekranu dotykowego, wymiana wyświetlacza, baterii oraz przycisków znajdujących się na powierzchni urządzenia. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany całej obudowy telefonu w przypadku jej całkowitego zniszczenia.

Serwis iPad Katowice

Naprawa urządzenia iPad nie jest stosunkowo prosta i zazwyczaj dotyczy wyłącznie wymiany szybki, która najczęściej ulega uszkodzeniom. Jako serwis zajmujemy się wykonywaniem tej czynności jaką jest wymiana wyświetlacza w siedzibie naszej firmy. 

Nie jest to łatwy proces serwisowy, dlatego wymaga on dość sporo pracy specjalisty. W zależności od modelu naprawa może zająć od 1 do nawet 5 dni roboczych. Na wszystkie usługi tego urządzenia udzielamy rok gwarancji.

Serwis MacBook Katowice

Osoby posiadające uszkodzony sprzęt Apple, a w szczególności Macbook’a powinny każdorazowo decydować się na oddanie go do profesjonalnego serwisu w przypadku wykrycia nieprawidłowości w jego działaniu. Jako kompleksowy serwis komputerowy Apple oferujemy między innymi osuszanie sprzętu po zalaniu cieczą, wymianę baterii, klawiatury oraz gniazd zasilania.

W zakres usług wchodzi także rozbudowa pamięci RAM. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, stosujemy oryginalne części.  Dzięki temu możemy utrzymać najwyższą jakość świadczonych usług oraz zapewnić 12-miesięczną gwarancję na zmienione elementy i wykonaną naprawę.

 

Serwis Apple Watch Katowice

Nasz serwis świadczy również naprawę akcesoriów tego producenta takich jak zegarki Apple Watch. W zakresie serwisu tego typu urządzeń oferujemy wymianę baterii, wymianę szybki oraz wyświetlacza dotykowego.

W zależności od stopnia uszkodzenia serwisant samodzielnie podejmuje decyzję o tym, jaki element musi zostać wymieniony, aby działał poprawnie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług serwisowych?

Zatrudniamy doświadczonych serwisantów, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale i praktyczne umiejętności związane z naprawą nawet najbardziej skomplikowanych układów elektronicznych. Osoby, które zasilają nasze szeregi wykonują swoją pracę z pasją oraz chęcią stałego rozwoju, dzięki czemu jakość usług jest utrzymywana na najwyższym możliwym poziomie.

Wyróżniamy się możliwością dojazdu do domu klienta oraz atrakcyjnymi cenami, które nie zrujnują domowego budżetu. Przed przystąpieniem do prac serwisowych każdorazowo dokonujemy kalkulacji kosztów, które zawsze przedstawiane są klientom do akceptacji przed dokonaniem napraw. Zapewniamy, że nasz zespół serwisowy zadba o to, aby wszystkie uszkodzone sprzęty dostały drugie życie.

 

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix