fbpx
Serwisowane urządzenia Apple

Serwis Apple Katowice

Ekspresowo naprawimy Twoje urządzenie Apple w Katowicach. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.         

Flix – serwis Apple w Katowicach

W dobie nowoczesnych technologii większość z nas nie wyobraża sobie życia bez dostępu do urządzeń mobilnych i internetu. Pozwalają nam one na usprawnienie pracy, zaczerpnięcie rozrywki oraz na szybkie nawiązanie kontaktu.

Fakt, że nie chcemy rozstawać się ze swoim smartfonem czy tabletem, wcale nie oznacza uzależnienia, a raczej związany jest ze świadomością dot. współczesnych czasów oraz praw nimi rządzących. Nikogo już nie zdziwi duże przywiązanie do telefonu i niezadowolenie z jego awarii.

Jeśli Twój sprzęt uległ uszkodzeniu, a Ty szukasz odpowiedniej firmy, która świadczy usługi takie jak naprawa Apple Katowice, trafiłeś w doskonałe miejsce!

Wybierz urządzenie do naprawy

O serwisie Flix w Katowicach

W naszym serwisie zajmiemy się szczegółowym zdiagnozowaniem problemu, który dotyczy Twojego sprzętu oraz dobraniem odpowiedniej metody naprawy.

Nasz zespół to ludzie pełni pasji, którzy od wielu lat czerpią wiedzę techniczną z zakresu urządzeń mobilnych i nowoczesnych technologii.

Oddając w nasze ręce swój sprzęt, możesz być pewien, że nasi fachowcy odpowiednio zadbają o jego stan, a Ty będziesz mógł przez wiele lat korzystać z niego bez zbędnych problemów.

Dlaczego naprawa Apple Katowice jest tak skuteczna? Naprawa Apple jeszcze nigdy nie była tak łatwa i szybka, a jej ceny są niezwykle konkurencyjne.

Nie musisz wydawać grubych sum na odratowanie Twojego urządzenia i długo czekać na przywrócenie sprzętu do stanu używalności. Nasza ekipa sprawnie zajmie się jego naprawą i szybko powróci do Twoich rąk w idealnej formie!

Koniec z wyrzucaniem do śmietnika popsutego sprzętu Apple. Mało kto jest w stanie od ręki wydać tak dużą sumę na kolejny zakup, a korzystając z niego przez wiele lat nie tylko jesteśmy przyzwyczajeni do konkretnych funkcji, ale zwyczajnie mamy do niego sentyment. Apple Katowice serwis rozwiąże Twój problem z pełnym zaangażowaniem. 

Nie wierzysz? Przekonaj się, że profesjonalizm w naszym punkcie, to nie tylko puste słowa, a odzwierciedlenie w rzeczywistości, o czym świadczą wyłącznie pozytywne opinie klientów.

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix