fbpx
Naprawa iPhone

Serwis iPhone

Ekspresowo naprawimy Twojego iPhone. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy również serwis z dojazdem.

Flix – serwis iPhone

Warszawa | Kraków | Katowice | Lublin

iPhone jest coraz popularniejszym urządzeniem, z którego korzysta większość z nas. Firma Apple zdecydowanie wiedzie prym wśród producentów sprzętu mobilnego, dlatego zdobywa serca coraz większej liczby osób.

Cenimy w nich nie tylko wygodę użytkowania, ale również mnogość nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym nasza codzienność może przebiegać przyjemniej i bardziej komfortowo. Problem pojawia się jednak, gdy nasz iPhone ulegnie awarii, co często dzieje się przez nieuwagę lub za sprawą niezależnych od nas przyczyn.

O serwisie Flix iPhone

Twój smartfon uszkodził się, a Ty nie chcesz wymieniać go na inny lub nie masz odpowiedniej gotówki na zakup nowego sprzętu?

Serwis Apple iPhone w największych polskich miastach pozwoli Ci odzyskać sprawność urządzenia i korzystać z niego przez kolejne kilka lat.

 

Szybka naprawa

W naszym serwisie telefonów iPhone doświadczysz najwyższej jakości usług wykonywanych przez nietuzinkowe osoby pełne pasji i sumienności. To nie są puste slogany, które słyszysz na co dzień niemalże wszędzie.

 

 

Serwis Apple Flix

To wieloletnie zdobywanie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w naprawie iPhone Apple. Zaangażowanie, jakie wkładamy w serwisowanie sprzętu przekłada się na rzeczywiste efekty naszej pracy, o czym zapewniają wysokie oceny otrzymane od klientów naszej firmy.

Naprawa iPhone nigdy nie była tak szybka, tania i prosta! Wystarczy, że dostarczysz swój telefon do naszego serwisu, a wykwalifikowana ekipa podejmie diagnozę występującego problemu. Zapewniamy dobranie najlepszej metody serwisowania sprzętu, a także wykorzystanie oryginalnych elementów Apple lub — wedle życzenia klienta — wysokiej jakości zamienników.

Serwis iPhone Apple to wiele punktów zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Z naszej oferty możesz skorzystać w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Katowice, a także w ramach usługi, jaką jest naprawa iPhone bez wychodzenia z domu! Oferujemy dojazd do umówionego z klientem miejsca oraz osobisty odbiór sprzętu.

Brzmi zbyt idealnie? Przekonaj się sam, że serwis iPhone Apple to miejsce, w którym ze zrozumieniem podchodzimy do każdego klienta i w szybki sposób pozbywamy się usterek!

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix