Serwis iPhone – tylko Flix

Twój iPhone działa ostatnio coraz gorzej? Zanim zdecydujesz się na kupno nowego, rozważ jego naprawę. We Flix gwarantujemy serwis iPhone, który po „wizycie” u nas będzie działał bez zarzutu. Skończą się doskwierające problemy z telefonem, a Ty pożegnasz się na długo z pomysłem zakupu nowego.

Jak możemy Ci pomóc?

Smartfony, jak każdy sprzęt elektroniczny, zużywają się z czasem na tyle, że trzeba je zastąpić nowymi lub wymienić części. Bateria zaczyna się coraz słabiej ładować. Oprogramowanie szwankuje, sprawiając, że iPhone się zacina. Nie wspominając już o uszkodzeniach mechanicznych, których rzadko udaje się uniknąć, choć oczywiście można. Podstawa to szkło zabezpieczające lub folia przyklejana do ekranu smartfona, a także etui. Te rozwiązania możesz kupić u nas na miejscu albo gdy wezwiesz nasz mobilny serwis iPhone do siebie.

Nie ma znaczenia, z którym problemem się zmagasz. Czy jest to jeden ze wspomnianych wyżej, a może jeszcze zupełnie inny – koniecznie się do nas odezwij. Działamy w wielu miastach w Polsce, m.in. Warszawie, Krakowie, Lublinie. Oferujemy pomoc w naprawie licznych usterek w ramach mobilnego serwisu iPhone. Jednakże bardziej zaawansowane usługi, takie jak np. naprawa płyty głównej, przeprowadzamy w punktach stacjonarnych. Zadzwoń do nas i dowiedz się, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Reperujemy liczne modele, m.in. iPhone 8 i nowsze – X, Xs, Xs Max.

Nasz serwis iPhone – czym się wyróżniamy?

Serwis Flix oferuje nie tylko możliwość dojazdu do klienta czy opcję zakupu akcesoriów do telefonu. Jesteśmy firmą, która szanuje czas swoich klientów. Oznacza to, że nie tylko dojeżdżamy sprawnie we wskazane miejsce, ale również jesteśmy czynni przez 7 dni w tygodniu. A to wszystko dla Twojej wygody, bo przecież problem z telefonem może pojawić się w każdej chwili. Dlatego lepiej od razu go rozwiązać, by zaoszczędzić czas i nerwy. W dalszym horyzoncie czasowym również pieniądze. Bo im dłużej się zwleka z naprawą, tym finalnie może okazać się jeszcze droższa.

Co więcej, na każdą usługę dajemy trzymiesięczną gwarancję, ale zawsze na miejscu można ją przedłużyć. Możesz mieć pewność, że dzięki regularnie przechodzonym szkoleniom jesteśmy w stanie zaoferować Ci wysoką jakość usług. Nie czekaj, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością zajmiemy się naprawą Twojego smartfona. Serwis iPhone to nasza specjalność, przekonaj się!

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish