Serwis iPhone Warszawa

Szukasz serwisu iPhone w Warszawie? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy pasjonatami iPhone, dlatego zajmiemy się najlepiej jak tylko potrafimy Twoim ulubionym smartfonem.

Usługi z dojazdem to ulubiona i najczęściej wybierana przez naszych klientów opcja.

Bez wychodzenia z domu, w 15 minut, na Twoich oczach. Zaoszczędź swój czas i postaw na wygodę.

Usługi zaawansowane, wymagające specjalistycznego sprzętu tj. czyszczenie zalanego telefonu, naprawa płyty głównej,… realizujemy w naszym stacjonarnym punkcie napraw. Zapoznaj się z ofertą usługi stacjonarnej (przekierowanie do podstrony SERWIS STACJONARNY)

Usterki w iPhone – w czym możemy Ci pomóc

Z czym do nas przychodzisz? Najczęstszą usterką okazuje się pęknięta szybka, ale problemów tych może być znacznie więcej. Zdecydowana większość wynika z użytkowania telefonu – wysunie się z ręki i mamy rozbity ekran, a może przypadkiem smartfon wpadnie do wody? Spokojnie, takich sytuacji jest wiele. Zajmujemy się tym na co dzień, dlatego możesz być pewien, że doskonale zaopiekujemy się Twoim iPhone.

Uszkodzony głośnik, kamera, a może mikrofon? Klawisze nie działają? Oprogramowanie siada? A może masz problemy z ładowaniem baterii? W każdej usterce chętnie Ci pomożemy.   Specjalizujemy się w naprawie iPhone. Dlatego oddaj swój iPhone do naszego serwisu w Warszawie, a możesz mieć pewność, że telefon wróci z niego jak nowy!

 

Serwis iPhone w Warszawie – wybierz Flix!

W naszym serwisie iPhone w Warszawie ratujemy słynne produkty Apple. Robimy to w stacjonarnym punkcie, ale możemy też dojechać do klienta. Jak tylko sobie życzysz. Słyniemy z naprawy telefonów w ekspresowym tempie. Zdziwisz się, jak naprawimy iPhone na Twoich oczach w 15 minut. W tym czasie możesz wypić kawę lub zjeść szybki lunch, a Twój telefon będzie już gotowy do odebrania.

Zajmujemy się naprawą pogwarancyjną. Możesz też nas wybrać, jeśli naprawa w iSpot okaże się zbyt kosztowna. My znamy się świetnie na iPhone’ach, to w ich naprawie się specjalizujemy. Pracujemy wyłącznie przy użyciu oryginalnych elementów od Apple. Co ważne, dajemy również trzymiesięczną gwarancję na każdą naprawę w naszym serwisie. Jeśli więc po odebraniu telefonu od nas zauważysz, że coś szwankuje, zapewniamy Cię, że naprawimy to dla Ciebie w 100% za darmo. Jeśli zechcesz, możesz również przedłużyć czas gwarancji w momencie odbierania telefonu z naprawy.

 

Jak dbać o iPhone – wskazówki

Po odebraniu swojego iPhone z naszego serwisu w Warszawie pamiętaj, by należycie o niego dbać. Większość usterek w tym telefonie wynika z uszkodzeń mechanicznych, którym możesz zapobiec lub chociaż zmniejszyć ich skalę. Zaopatrz się w etui na swój telefon, a także przyklej do niego folię ochronną lub szkło hartowane. Dzięki temu w razie wypadku Twój iPhone będzie lepiej zabezpieczony. Wszystkie te rzeczy kupisz w punkcie z akcesoriami do telefonów. Jeśli jednak coś się ponownie wydarzy z Twoim iPhone, koniecznie wróć do naszego serwisu w Warszawie, a my pomożemy Ci najlepiej jak tylko potrafimy.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish