fbpx
Naprawa iPad

Serwis iPad

Ekspresowo naprawimy Twojego iPada. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy nawet 12 miesięcy gwarancji.

Flix – serwis iPad

Tablety we współczesnych czasach wiążą się z codziennością niemalże każdego z nas. Dzięki nim możemy z łatwością wykonywać pracę, nawiązywać szybkie kontakty oraz zaczerpnąć rozrywki, zwłaszcza gdy jesteśmy poza domem.

Nie bez powodu grono zadowolonych użytkowników iPadów stale się powiększa.

Urządzenia Apple są innowacyjnym rozwiązaniem, które zwyczajnie ułatwia nam życie. Jednak co zrobić, gdy w naszych iPadach wystąpi awaria? Wyrzucić sprzęt i odkładać środki na zakup nowego tabletu? Mało kto może pozwolić sobie na tak nagły wydatek. Jednocześnie nie chcemy rozstawać się z urządzeniem i wymieniać je na gorszy zamiennik.

Wszystkie naprawiane usterki iPad

O serwisie Flix iPad

Twój iPad uszkodził się i szukasz miejsca, w którym szybko przywrócisz jego idealny stan?

Zapomnij o awarii.

Nasi specjaliści udowodnią Ci, że naprawa iPad wcale nie jest tak trudna jak myślisz!

Naprawa tabletów Apple na wyciągnięcie ręki!

„To brzmi zbyt pięknie, żeby mogło być prawdziwe” — pomyślał klient, po czym udał się do pierwszego z brzegu serwisu iPadów. Niestety ekipa nie spełniła jego oczekiwań.

 

 

Serwis Apple Flix

Nie tylko sprzęt ponownie uległ awarii, ale dodatkowo nie udzielił gwarancji na wykonane usługi. Nie bądź jednym z naiwnych. Zaufaj firmie, która nie bez powodu każdego dnia otrzymuje pozytywne oceny od zadowolonych klientów. 

Serwis iPada Flix to miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji z należytą wiedzą techniczną. Twój tablet Apple trafi w bezpieczne ręce, które otoczą go odpowiednią opieką i przywrócą idealny stan. Sprzęt wróci do Ciebie jak nowy, a Ty dalej będziesz mógł cieszyć się komfortowym życiem!

W naszym serwisie iPad koszty naprawy są konkurencyjne, a jednocześnie serwisowanie odbywa się z dbałością o szczegóły. Nie tylko zaoszczędzasz środki, ale również zyskujesz 9-miesięczną gwarancję bezawaryjności. Nie daj się naciągnąć na skorzystanie z usług nieznanych punktów.

Sprawdź naszą ofertę i zyskaj satysfakcję ze sprawnego działania iPada.

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix