fbpx
Naprawa Apple Watch

Serwis Apple Watch

Ekspresowo naprawimy Twojego Apple Watch. Gwarantujemy najlepszą cenę oraz oryginalne części. Oferujemy nawet 12 miesięcy gwarancji.

Flix – serwis Apple Watch

W obecnych czasach zegarki stanowią już nie tylko ozdobny dodatek, który ma dopełnić nasze stylizacje. W dobie rozwoju nowoczesnych technologii, stosujemy je przede wszystkim po to, aby ułatwić codzienne życie.

Nikogo nie zdziwi już zastosowanie rozmaitych funkcji w zegarkach, takich jak stopery, pulsometry, nawigacja, lokalizowanie telefonu, czy odbieranie połączeń. Tego typu opcje możemy znaleźć w Apple Watch, z którego chętnie korzysta coraz większa liczba osób. Niestety w naszym życiu często zdarzają się nagłe wypadki, podczas których sprzęt ulega awarii.

Wszystkie naprawiane usterki Apple Watch

O serwisie Flix Apple Watch

Urządzenia Apple cechują się specyficzną technologią, a ich naprawa wymaga wiele czasu, cierpliwości oraz odpowiednich technik. Mało kto potrafi poradzić sobie z usterką samodzielnie, dlatego serwis Apple Watch został stworzony na miarę oczekiwań klientów!

W naszym salonie nie tylko zdiagnozujemy problem, który wystąpił w zegarku, ale również dopasujemy do niego sposób naprawy i przywrócimy do doskonałego stanu. 

Zamawiając nasze usługi nie musisz nawet wychodzić z domu. Skorzystaj z oferty Flix i przekonaj się, że naprawa Apple Watch wcale nie jest skomplikowana, a Twój sprzęt w ekspresowym tempie może zacząć sprawnie działać.

 

 

Serwis Apple Flix

Co zrobić w sytuacji, gdy nasz zegarek Apple uszkodził się, a my nie mamy gotówki na zakup nowego urządzenia?

Z pomocą przychodzi serwis Apple Watch Flix, w którym wykwalifikowany zespół w szybkim czasie usunie usterkę, a Ty będziesz mógł dalej cieszyć się sprawnym działaniem zegarka.

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Dojazd do ciebie

W domu, w pracy, w restauracji, czy w centrum handlowym – z usługi FLIX z dojazdem skorzystać możesz wszędzie, gdzie Ci wygodnie.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

Bezpieczeństwo

We Flix, cała magia dzieje się na Twoich oczach. Nie musisz niepokoić się o prywatną zawartość Twojego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Ty - korzystasz z przerwy w pracy, relaksujesz się w domu lub załatwiasz pilne sprawy. My - przyjeżdżamy we wskazane przez Ciebie miejsce i przywracamy Twój telefon do pełni sprawności w 15 minut. Serio.

Wybierz lokalizację:

Zakres lokalizacji - Warszawa, Kraków, Katowice (Śląsk), Lublin

Opinie o Flix