Serwis Apple w Warszawie

Masz problem ze swoim iPhonem lub MacBookiem? A może skarżysz się na niedziałający iPad? Spokojnie, nasz serwis Apple w Warszawie da sobie ze wszystkim radę. Chętnie przyjedziemy do Ciebie, zdiagnozujemy problem i naprawimy usterkę. Kto wie – może nawet na Twoich oczach? Tak, wymiana wyświetlacza w telefonie zwykle zajmuje nam tylko kwadrans!

Flix – Twój serwis Apple w Warszawie

Sprzęty elektroniczne mają to do siebie, że lubią psuć się po upływie gwarancji producenta – typowe. A może zdarzyć się i tak, że usterka to wynik uszkodzenia mechanicznego? Także i z tym damy sobie radę. Zapewniamy serwis pogwarancyjny. Jeśli skarżysz się na zepsuty wyświetlacz, słabą baterię albo na błędy oprogramowania, pamiętaj, my Ci pomożemy! Niezależnie, czy chodzi o iPhone, iPad, Apple Watch czy MacBook. Sprzęt kultowej marki z jabłkiem nie ma przed nami tajemnic – dlatego wybierz nasz serwis Apple w Warszawie.

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nas!

Dlaczego my? To bardzo proste. Przede wszystkim specjalizujemy się w naprawie urządzeń marki Apple. Oznacza to, że nie rozdrabniamy się na drobne, skupiamy się na jednym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Co jeszcze nas wyróżnia? Zawsze dojeżdżamy do klienta, dzięki czemu Ty nie tracisz czasu, a Twój komfort jest przecież dla nas najważniejszy.

Jesteśmy błyskawiczni, nie tylko jeśli chodzi o dojazd do klienta, ale także o proces naprawy. Może się tak zdarzyć, że naprawimy Twojego iPhone’a w Twojej obecności! Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o zawartość swojego smartfona, robić kopii zapasowych. Wspaniale, czyż nie?

Używamy oryginalnych części Apple. Dzięki temu Twój iPad, MacBook czy iPhone mogą zyskać drugą młodość – wrócić do stanu z pudełka. Jeśli jednak zechcesz, zastosujemy tańsze zamienniki.

Na koniec, po każdej naprawie, dajemy Ci 3-miesieczną gwarancję, ale zawsze możesz ją przedłużyć na miejscu. Nasz serwis Apple w Warszawie właśnie tak działa! Napisz lub zadzwoń do nas, a z pewnością Ci pomożemy.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish