Serwis Apple Kraków

Szukasz serwisu Apple w Krakowie? Takiego, o którym będziesz mógł powiedzieć, że oddałeś swojego Maca w dobre ręce? To o nas! Skontaktuj się z nami, a my z pewnością Ci pomożemy!

Chętnie zajmiemy się Twoim problemem, bo tak się składa, że urządzenia Apple nie mają przed nami tajemnic. Nasz serwis Apple w Katowicach zatrudnia fachowców, którzy od lat specjalizują się w naprawie sprzętu tej kultowej marki. Z każdą usterką damy sobie radę!

Co się stało z Twoim urządzeniem?

Rozbity wyświetlacz w telefonie? Pęknięta szybka w Apple Watch? A może zalany MacBook? Niezależnie, z jakim problemem do nas przychodzisz, my damy sobie z nim radę! Naprawiamy następujący sprzęt Apple: iPhone, Apple Watch, iPad i MacBook. Te urządzenia nie kryją przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się uszkodzeniami mechanicznymi, wynikłymi z użytkowania, jak i błędami oprogramowania. Wymieniamy zepsute elementy – zawsze na oryginalne, ale na życzenie klienta możemy zastosować tańsze zamienniki.

Oferujemy naprawę wyżej wymienionego sprzętu po upływie gwarancji producenta. Wiemy z doświadczenia, że zwykle wtedy pojawia się najwięcej usterek.

Dlaczego Flix – Twój serwis Apple w Krakowie?

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nas! Oto, czym się wyróżniamy:

Zapewniamy dojazd do klienta – tak, nasz serwis Apple jest mobilny! Dojedziemy do Ciebie, gdziekolwiek się znajdujesz – w pracy, w domu, a może nawet w centrum handlowym? Jesteśmy szybcy i sprawni. Zdiagnozujemy szkodę i naprawimy ją być może nawet w Twojej obecności, na miejscu.

Twojego iPhone’a możemy naprawić na Twoich oczach, jeśli jest to usterka typu pęknięta szybka. Dzięki temu będziesz widzieć, co się z nim dzieje. Nie będziesz musiał martwić się o zawartość swojego telefonu. Jeśli jednak trafi z nami do serwisu na dłużej, nie zapomnij o zabezpieczeniu go hasłem i zrobieniu zapasowej kopii!

Zawsze po każdej naprawie dajemy trzy miesiące gwarancji. Możesz ją jeszcze przedłużyć na miejscu, wystarczy, że nam o tym powiesz.

Nasi fachowcy przechodzą regularne szkolenia, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszą specjalnością jest tylko i wyłącznie sprzęt kultowej marki z jabłkiem. Dlatego możesz być pewien, że wybierasz naprawdę kompetentny serwis Apple w Krakowie

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish