Serwis Apple Katowice

Wypadł Ci iPhone z ręki i uderzył o podłogę, tak że natychmiast pokrył się charakterystyczną pajęczyną? Albo Twój Apple Watch z dnia na dzień, tak po prostu, przestał należycie działać? A może zalałeś swojego MacBooka? Spokojnie, jesteś we właściwym miejscu. Chętnie zajmiemy się Twoim problemem, bo tak się składa, że urządzenia Apple nie mają przed nami tajemnic. Nasz serwis Apple w Katowicach zatrudnia fachowców, którzy od lat specjalizują się w naprawie sprzętu tej kultowej marki. Z każdą usterką damy sobie radę!

Kiedy warto wybrać się do serwisu Apple w Katowicach?

Jeśli uszkodziłeś mechanicznie swojego smartfona albo laptopa, szkoda może nie ograniczać się tylko do tego, co widać. Dlatego, w myśl powiedzenia: „lepiej zapobiegać niż leczyć”, działaj od razu. Skontaktuj się z nami, a my przyjdziemy do Ciebie i zabierzemy Twój sprzęt do naprawy. Co powiesz na taki układ?

Zadzwoń do nas, a my błyskawicznie zjawimy się u Ciebie. Postawimy diagnozę i może się tak zdarzyć, że naprawimy całą usterkę na Twoich oczach. Jeśli skarżysz się na zepsuty wyświetlacz lub rozbitą szybkę w Twoim iPhonie, rozwiążemy problem nawet w ciągu 15 minut. Tak, cała magia zadzieje się w mgnieniu oka!

A może to nie problem ze smartfonem, ale laptopem? Jeśli np. go zalałeś, najlepiej od razu po zalaniu odłącz go od zasilania i zadzwoń do nas. My go wysuszymy, wyczyścimy i wymienimy zalane części, które nie działają.

Jeśli zaś narzekasz na problemy z iPadem czy Apple Watchem, też poradzimy sobie z ich naprawą. Trafiłeś do właściwego miejsca. Nie czekaj, nie zwlekaj, zadzwoń do nas już teraz. Wymiana elementów na nowe nie zajmie nam dużo czasu. Co ważne, zapewniamy oryginalne części marki Apple, ale na Twoje życzenie możemy użyć tańszych zamienników. Ostateczną decyzję zawsze pozostawiamy Tobie, bo klient jest dla nas najważniejszy.

Dlaczego Flix?

Jeśli chcesz, byśmy dojechali do Ciebie, szybko naprawili usterkę, dali Ci 3-miesięczą gwarancję na naprawę, nie wahaj się – kontaktuj się z naszym serwisem Apple w Katowicach już teraz!

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish