Naprawa szybki iPhone Warszawa

Skorzystaj z naszej usługi, jaką jest naprawa szybki w iPhone w serwisie Flix w Warszawie. Gwarantujemy, że wymienimy ją w ekspresowym tempie! Zrobimy to na Twoich oczach, w dowolnym miejscu, do którego nas wezwiesz.

Pęknięta szybka w iPhone?

Nie ma osoby, która nie widziałaby chociaż raz w życiu telefonu ze zbitą szybką. Ten widok jest tak częsty, bo szybka to najbardziej wrażliwy element w całym iPhone. Właściwie to najczęstsza „przypadłość” właścicieli chyba każdego smartfona. Chwila nieuwagi i telefon wypada nam z rąk… Co dalej?

Mamy szczęście, jeśli telefon po upadku działa, ale wymianę szybki masz jak w banku. Szybka pokrywa się charakterystyczną pajęczyną. Przez to trudniej korzysta się z telefonu, bo zawartość ekranu staje się ledwie widoczna. Niestety stłuczenie szybki z własnej winy nie jest objęte gwarancją i trzeba ponieść koszty. Spokojnie, na szczęście masz nas – zajmiemy się naprawą szybki. To zawsze taniej niż kupno nowego iPhone, prawda?

Naprawa szybki w iPhone w serwisie Flix w Warszawie

No dobrze, stało się. Co teraz? Wzywasz nas. Naprawa szybki w iPhone w naszym serwisie w Warszawie może zająć ledwie 30 minut. W tym czasie możesz wypić kawę, zjeść szybki lunch, a Twój telefon będzie już naprawiony! Oczywiście może się zdarzyć, że z powodu nakładu pracy naprawa szybki w Twoim iPhone potrwa dłużej. Ale zapewniamy, że robimy w naszym serwisie w Warszawie wszystko, co w naszej mocy, by ten proces przyspieszyć.

Pamiętaj, że na naprawę szybki dajemy trzymiesięczną gwarancję, a Ty – jeśli zechcesz – możesz ją zawsze przedłużyć.

Naprawa szybki – polerowanie rys

A może Twój telefon wcale nie został stłuczony, ale przeszkadzają Ci rysy na szybce Twojego iPhone? Z tym też damy sobie radę. Możemy przy użyciu specjalnej polerki wypolerować szybkę, tak aby zniknęła z niej możliwie jak największa liczba rys. Po takim zabiegu Twój iPhone będzie wyglądał jak nowy! Co ważne – podczas polerowania nie musimy rozbierać telefonu na części, dzięki czemu zachowujesz gwarancję producenta.

Jak uniknąć naprawy szybki w iPhone w przyszłości?

Już po odebraniu telefonu z serwisu pomyśl, jak zabezpieczyć szybkę w przyszłości. Aby uniknąć kolejnej naprawy szybki w iPhone możesz przykleić na nią specjalną folię ochronną. Do wyboru masz cienkie folie, a także sztywne szkło hartowane. To drugie jest znacznie odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, ale też kilkukrotnie droższe niż folia. Zdecyduj, która opcja wydaje Ci się najlepsza. Oba rozwiązania znajdziesz w dowolnym punkcie z akcesoriami do telefonów w każdym większym mieście, jak Warszawa, a także w sklepach online.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish