fbpx

Naprawa po zalaniu iPhone

Smartphone towarzyszą użytkownikowi w prawie każdej chwili dnia. Przy tak częstym korzystaniu, nie trudno o jego usterkę. Często chwila nie uwagi wystarczy, by na urządzenie wylał się jakiś płyn. Nie należy wtedy wpadać w panikę.

Wystarczy od razu wyłączyć urządzenie. Aby zwiększyć szanse na „przeżycie” zalanego iPhone nie należy samemu go uruchamiać ani nie używać go dalej po zalaniu. Wystarczy oddać go w ręce profesjonalnego Serwisanta.

 

Naprawiamy modele iPhone

iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone Xs
iPhone Xs Max
iPhone Xr
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max

O naprawie po zalaniu w iPhone

Naprawa zalanego iPhone polega na całkowitym demontażu urządzenia. Każdy – nawet najmniejszy – podzespół, jaki się w nim znajduje, jest wyjmowany i umieszczany w kąpieli w wannie ultradźwiękowej wraz ze specjalnym preparatem. Czyszczenie komponentów trwa nawet kilka godzin. Następnie części są suszone. Do płyty głównej podpinane zostają nowe części w celu sprawdzenia, czy nie uległa ona uszkodzeniu.

Jeżeli zalany iPhone się uruchamia, komponenty testowe są selektywnie zamieniane na części użytkownika. Pozwala to na eliminacje i wymianę uszkodzonych elementów. Po złożeniu telefonu jest on uruchamiany i Serwisant dokładnie przeprowadza wielopunktowy audyt sprawności urządzenia.

 

By przedłużyć żywotność urządzenia i zadbać o jego dobrą kondycję warto używać jedynie oryginalnych akcesorii do ładowania. Etui, którego krawędzie wystają ponad ekran oraz wysokiej klasy szkło hartowane mogą uchronić telefon przed konsekwencjami upadku. Warto pamiętać, że zbyt długi kontakt z czynnikami takimi jak pył, brud i kurz nie wpływa pozytywnie na stan urządzenia.

15 minut i po sprawie


Nie ma potrzeby by marnować czas i na długo rozstawać się z urządzeniem. Nasz serwisant rozwiąże Twój problem w mgnieniu oka!

Oryginalne części Apple

Jako jedni z nielicznych oferujemy serwis z
użyciem oryginalnych części. Po naprawie Twoje urządzenie powróci do stanu z pudełka.

12 miesięcy gwarancji

Na wszystkie naprawy wykonane na oryginalnych częściach dajemy 12 miesięcy gwarancji! W przypadku zamienników jest to 3 miesiące.

Zakres lokalizacji naszego serwisu

Opinie o Flix