Naprawa iPhone Katowice

Twój iPhone przestał prawidłowo działać? Szukasz serwisu, który zajmie się naprawą iPhone w Katowicach? Skorzystaj z usług Flix. U nas zajmujemy się naprawą pogwarancyjną. Stanowimy również tańszą alternatywę dla oficjalnego punktu Apple – iSpot.

Usterka telefonu – co robić?

Choć z wiekiem smartfony się starzeją, co jest naturalne, to jednak większość usterek powstaje wskutek uszkodzeń mechanicznych. To rozbity ekran stanowi najczęstszy problem, z którym klienci się do nas zwracają. Pomagamy nie tylko w naprawie szybki czy wyświetlacza. Zajmujemy się kompleksową wymianą części eksploatacyjnych na nowe. Jeśli masz np. problem z nieładującym się iPhone, skarżysz się na uszkodzony głośnik czy mikrofon – to wszystko naprawimy od ręki. A może oprogramowanie ostatnio szwankuje? Nie ma znaczenia, z jakim problemem przychodzisz, możesz mieć pewność, że my go rozwiążemy. A zrobimy to najlepiej, jak tylko potrafimy, bo iPhony to nasza pasja. Znamy się na nich jak mało kto.

Pamiętaj, by nie próbować naprawiać usterki na własną rękę. To może wyrządzić jeszcze więcej szkód. Każdy kolejny model iPhone jest nieco inny i nawet wymiana baterii wygląda w nich inaczej. Dlatego, aby mieć pewność, że wszystko będzie działać, zadzwoń do nas, a nasz serwis w Katowicach zajmie się naprawą Twojego iPhone.

Dlaczego naprawa iPhone we Flix w Katowicach?

Wybierz nas, a przyjedziemy do Ciebie i zajmiemy się naprawą Twojego iPhone od ręki. Działamy szybko i dojeżdżamy w dowolne miejsce w Katowicach. Przebywasz akurat w pracy i właśnie rozbiłeś szybkę? Nie ma problemu. Jeszcze dziś będziesz mógł ponownie korzystać ze swojego telefonu. Naprawimy usterkę w mgnieniu oka. Ty w tym czasie zajmiesz się swoimi obowiązkami i nawet nie zauważysz, kiedy wszystko na nowo zacznie działać.

Szanujemy Twój czas i dlatego świadczymy nasze usługi również w weekendy. Nie musisz więc już czekać i odwlekać naprawy. Po prostu skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy przez 7 dni w tygodniu.

W naszym serwisie w Katowicach specjalizujemy się w naprawie iPhone. Między innymi dlatego zapewniamy oryginalne komponenty. Ale jeśli zechcesz – możemy wymienić części na zamienniki w cenach bardziej korzystnych dla portfela. To ty decydujesz, poinformuj więc nas o tym przed rozpoczęciem naprawy.

Po każdej wykonanej usłudze dajemy trzymiesięczną gwarancję. Na miejscu możesz ją jednak przedłużyć.

Jesteśmy serwisem, w którym pracują profesjonaliści i pasjonaci. Cechują się sumiennością i solidnością, a swoją wiedzę stale pogłębiają podczas szkoleń.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish