Naprawa iPad Warszawa 

Nie działa Ci iPad? Czy domyślasz się, gdzie tkwi przyczyna? Nie musisz tego wcale wiedzieć, bo my ją znajdziemy. A potem naprawimy Twój sprzęt, aby ponownie Ci służył!

Zawsze po każdej naprawie dajemy trzy miesiące gwarancji. Możesz ją jeszcze przedłużyć na miejscu, wystarczy, że nam o tym powiesz.

Naprawa iPad w Warszawie tylko we Flix

Może Twój iPad nie chce się uruchomić albo bateria nie ładuje się w pełni? A może wyświetlacz się rozbił lub obudowa jest wgnieciona i wymaga wymiany? We wszystkim Ci pomożemy!

We Flix pracują sami specjaliści, którzy doskonale „rozumieją” urządzenia Apple. Znają je od podszewki, bo naprawiają wyłącznie sprzęt tej marki. Dzięki temu nasz serwis w Warszawie jest w stanie zaoferować Ci kompleksową pomoc w naprawie iPada, Apple Watch, iPhone’a czy MacBooka.

Możesz do nas zgłosić się z dowolnym problemem, a my go zdiagnozujemy i zajmiemy się naprawą tak szybko, jak to możliwe.

Dlaczego Flix?

Co przemawia za tym, aby wybrać nasz serwis? Powodów jest kilka. Przede wszystkim drobne uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić od ręki – na przykład wymienić rozbitą szybkę w iPhonie. Co ważne, dojedziemy do Ciebie, gdziekolwiek się znajdujesz. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie aktualnie przebywasz. Szkoła, dom, praca, centrum handlowe? Możemy znaleźć się w dowolnym miejscu w Warszawie, by odebrać niedziałające urządzenie.

W Warszawie, podczas naprawy iPad i innych urządzeń Apple w naszym serwisie, pracujemy na oryginalnych częściach. Zdajemy sobie jednak sprawę, że przez to koszty naprawy rosną, dlatego proponujemy również użycie tańszych zamienników. Finalną decyzję pozostawiamy jednak klientom. Najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie.

Dlatego też zawsze dajemy 3-miesięczną gwarancję na naprawę. Na życzenie klienta możemy ją od razu przedłużyć.

Nasi fachowcy regularnie przechodzą szkolenia, dlatego są na bieżąco z aktualnym stanem wiedzy. Dzięki temu Twój iPad znajdzie się w dobrych rękach – możesz to zrobić już teraz, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Czekamy na Twój telefon przez siedem dni w tygodniu – tak, pracujemy także w weekendy!

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish