Naprawa ekranu iPhone Kraków

Upadł Ci smartfon? Masz teraz zepsuty ekran? To najczęstsza usterka, z którą przychodzą do nas klienci. W naszym rankingu przoduje wymiana szybki, potem wyświetlacza. Ogół problemów z ekranem to aż 70% przypadków, z jakimi mamy do czynienia. I pewnie dlatego znamy się na tym tak dobrze. Zajmiemy się naprawą ekranu w Twoim iPhone w naszym mobilnym serwisie w Krakowie! Paski, plamki na wyświetlaczu? Wymienimy go, a telefon będzie jak nowy.

Naprawa ekranu w iPhone w Krakowie – dlaczego Flix?

Jeśli szukasz fachowej pomocy, znajdujesz się we właściwym miejscu. Tuż po telefonie od Ciebie, przyjedziemy tam, gdzie właśnie przebywasz. Niezależnie, czy jest to dom, praca czy galeria handlowa. Najważniejsze, by było Ci wygodnie.

Zależy nam także na Twoim czasie. Dojedziemy nawet w niedzielę. A wyświetlacz wymienimy w ekspresowym tempie. Potrwa to tylko 15 minut, poważnie! Ty możesz w tym czasie spokojnie wypić kawę. Ani się obejrzysz, Twój telefon będzie ponownie w doskonałym stanie.

Dlaczego warto jeszcze wybrać serwis Flix? Zajmujemy się wszelkimi „dolegliwościami” iPhone’ów, bo to w ich naprawie się specjalizujemy. Jesteśmy solidni i sumienni, a do każdego zadania podchodzimy z należytym profesjonalizmem. Przechodzimy również regularne szkolenia. Sami korzystamy z urządzeń Apple, dlatego znamy bolączki także ze strony użytkownika. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie Twój iPhone. Dokładamy wszelkich starań, byś ponownie cieszył się swoim ulubionym smartfonem.

Przy naprawie ekranu w iPhone korzystamy z oryginalnych komponentów. Jeśli jednak sobie zażyczysz – użyjemy tańszych zamienników. W naszym serwisie w Krakowie wiemy, że części od producenta, podobnie jak sprzęt, do tanich nie należą.

Na każdą naprawę dajemy trzymiesięczną gwarancję. Jeśli jednak zechcesz tuż po wykonaniu usługi, by ją przedłużyć – nie ma problemu. Zrobimy to od razu.

 

Jak uniknąć kolejnej naprawy ekranu w serwisie w Krakowie?

Nie polecamy wymiany wyświetlacza na własną rękę. W ten sposób można jeszcze bardziej zaszkodzić telefonowi. Przez co koszty naprawy tylko wzrosną. Zadzwoń do nas, a my Ci pomożemy. Nasz serwisant w Krakowie zajmie się nie tylko naprawą ekranu w Twoim iPhone, ale także dobierze akcesoria, które zabezpieczą telefon. Dzięki temu po kolejnym zderzeniu z ziemią z dużym prawdopodobieństwem nic się z wyświetlaczem nie stanie. Nasz fachowiec przyklei do szybki specjalne szkło, a także zamocuje etui. Kupisz u niego również inne akcesoria, np. kabel czy adapter do ładowania.

Comments are closed.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish