Wymiana tylnego szkła iPhone 8, X, Xs, Xs Max

Jeśli posiadasz jeden z najnowszych modeli iPhone’a, z pewnością jego tył wykonany jest ze szkła. Wygląda to lepiej wizualnie niż aluminium stosowane we wcześniejszych smartfonach. Niestety wskutek zderzenia z ziemią telefon pokrywa się delikatnymi pajączkami. I to w najlepszym wypadku. Wymiana tylnego szkła iPhone 8, X, Xs, Xs Max to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy!

Dlaczego trzeba od razu wymienić tylne szkło?

Rozbita tylna klapka telefonu to nie tylko defekt estetyczny. Ważne, by działać natychmiast. Tylko w ten sposób można uniknąć dalszych szkód. A te mogą być znaczące. Usterka szkła może spowodować uszkodzenia pozostałych podzespołów. Należy więc zaprzestać korzystania z telefonu i od razu oddać go do serwisu.

Zgłoś się do nas. Wymiana tylnego szkła w modelach iPhone 8, X, Xs, Xs Max to nasza specjalność. Naprawą zajmiemy się w naszym serwisie stacjonarnym. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci – szybko i sprawnie.

Wymiana rozbitej tylnej szybki należy do bardziej skomplikowanych usług. Dlatego wykonujemy ją u nas w punkcie. W innych przypadkach wiele napraw oferujemy u klienta. Prowadzimy bowiem serwis mobilny. Dojeżdżamy we wskazane miejsce – do domu, szkoły, biura, a nawet centrum handlowego.

Wymiana tylnego szkła iPhone 8, X, Xs, Xs Max w naszym serwisie

We Flix zapewniamy kompleksowy serwis sprzętu marki Apple. W tym jedna z oferowanych usług to wymiana tylnego szkła iPhone 8, X, Xs, Xs Max.

Wiemy, że cena gra rolę. Dlatego na Twoje życzenie możemy zastosować tańsze komponenty. Twoje zadowolenie to dla nas priorytet.

Na każdą z przeprowadzanych napraw dajemy gwarancję – trzy miesiące. Jeśli jednak zechcesz, przedłużymy ją od razu na miejscu.

Aby uniknąć rozbicia tylnego szkła w przyszłości, zabezpiecz swój telefon szkłem ochronnym. Możesz także zakupić etui, które ochroni tylną cześć smartfona. Każde z tych akcesoriów znajdziesz u nas. Zapytaj tylko naszego serwisanta, a on zapozna Cię z ofertą.

Jeśli masz jakieś pytania – koniecznie się do nas odezwij. Dane kontaktowe i miejsca, w których prowadzimy serwis, znajdziesz w zakładce Kontakt.

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish