Wymiana szybki tylnej: iPhone 8, X, Xs, Xs Max i inne

Twój iPhone ma stłuczoną obudowę? Zajmiemy się tym. Oferujemy wiele usług w zakresie naprawy sprzętu Apple. Jedna z nich to wymiana szybki tylnej w iPhone 8, X, Xs, Xs Max. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc i co możesz zrobić, aby zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami w przyszłości!

Jak zabezpieczyć smartfon?

Czy wiesz, że obudowa nowych modeli iPhone jest ze szkła? Dzięki temu telefon ten wydaje się taki zgrabny i elegancki. Niestety szkło jest również delikatne, a to oznacza potencjalne uszkodzenia: stłuczenie, zarysowania. Dlatego zawsze lepiej przykleić szkło ochronne na przód iPhone’a, a z tyłu zabezpieczyć go, używając specjalnego etui. Wiele sklepów wyspecjalizowało się w sprzedaży takich akcesoriów. Nie tylko chronią smartfona przed upadkiem, ale są także ciekawe wizualnie. W naszym serwisie również takie szkła i etui dostaniesz. Zapytaj, a nasz serwisant zapozna Cię z naszą ofertą.

Wymiana szybki tylnej w iPhone 8, Xs Max i innych

Wymiana szybki tylnej iPhone w dowolnym modelu: 8, X, Xs, Xs Max itp. – w tym się specjalizujemy. Oferujemy sprawną naprawę tylnego szkła u nas na miejscu. Ale na Twoje życzenie możemy do Ciebie dojechać i odebrać Twojego smarftona.

Wymiana tylnej szybki to nieco bardziej skomplikowana usługa. Musimy ją zdjąć przy użyciu specjalistycznego sprzętu, a potem przykleić. Stąd naprawa zajmuje nieco więcej czasu. I dlatego też wykonujemy ją w naszym serwisie stacjonarnym.

Oferujemy tańsze komponenty, o równie dobrej jakości co części oryginalne. Na każdą naprawę dajemy zawsze trzymiesięczną gwarancję. Gdy zechcesz, przedłużymy ją od razu na miejscu. Zapytaj o tę możliwość naszego serwisanta.

Jeśli zbijesz szybkę w weekend, możesz od razu oddać ją do naprawy. A to dlatego, że jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami, a my sprawnie zajmiemy się powstałą usterką.

Dlaczego warto działać od razu?

Przyczyna jest prosta. Rozbite tylne szkło to nie tylko defekt estetyczny, wizualny. Warto je wymienić, ponieważ w miarę upływu czasu mogą ulec uszkodzeniu inne podzespoły telefonu. Dlatego działaj od razu. Dane kontaktowe do nas znajdziesz w zakładce Kontakt.

Wymiana szybki tylnej iPhone 8, X, Xs, Xs Max – zajmiemy się tym błyskawicznie. Oferujemy również inne usługi w ramach naprawy iPhone i innego sprzętu marki Apple. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish