Wymiana szybki iPhone Kraków

Szybka Twojego iPhone pokryła się charakterystycznymi pajączkami po upadku? Spokojnie. Dojedziemy do Ciebie i wymienimy ją. Robimy to w błyskawicznym tempie. Czy wiesz, że wymiana szybki w iPhone zajmuje nam tylko 15 minut? Ty w tym czasie możesz wypić kawę, a Twój telefon już za chwilę będzie ponownie działać bez zarzutu. Tak, jesteśmy tacy szybcy! Czy przekonaliśmy Cię już, byś wybrał nasz serwis w Krakowie?

Szybka w smartfonie – częsty kłopot

Wymiana szybki w iPhone to najczęstsza usterka, z którą zgłaszają się do nas klienci tu w Krakowie, a także w innych miastach. Podobno aż 7 na 10 przypadków problemów ze smartfonem wynika z pęknięcia szybki. Często z tego powodu niemal niemożliwe okazuje się korzystanie z telefonu. Bo jak go używać, gdy nie widać, co jest na wyświetlaczu?

Zdarza się też, że po stłuczeniu szybki ekran w nie reaguje na dotyk. Czasami w ogóle nie działa wyświetlacz. To oznacza tylko jedno: trzeba go wymienić. Niezależnie od tego, jaki masz problem, nie próbuj tego naprawiać sam w domu. Możesz tylko pogorszyć sytuację, a w efekcie naprawa okaże się bardziej kosztowna. Przyjdź do nas, a my zajmiemy się wszystkim. Na miejscu i od ręki.

Wymiana szybki w iPhone – dlaczego warto wybrać serwis Flix w Krakowie?

Dojeżdżamy do klienta. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie aktualnie się znajdujesz. Przyjedziemy w dowolne wskazane miejsce. Zajmiemy się wymianą Twojej szybki w iPhone od ręki. Co ważne, naszym serwisantom w Krakowie zajmie to kwadrans. Dlaczego jeszcze warto wybrać nas? Zawsze w naszej pracy używamy oryginalnych komponentów, ale także tańszych zamienników. To Ty wybierzesz, które rozwiązanie wolisz.

Pracują u nas wyłącznie profesjonaliści i pasjonaci sprzętu Apple. Regularnie przechodzimy szkolenia, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na każdą naprawę dajemy trzymiesięczna gwarancję. Możesz jednak od razu ją przedłużyć.

Jak dbać o szybkę w iPhone?

Jeśli chcesz, by wymiana szybki w iPhone ominęła Cię w przyszłości, kup szkło ochronne na ekran. Jest ono znacznie lepsze od cienkiej foli. Nie zaszkodzi, gdy pomyślisz także o etui na swojego smartfona. Dzięki temu zabezpieczysz go przed niepożądanymi skutkami upadku. Wszystko to, a także inne akcesoria jak kabel, adapter ładowania itp., kupisz u naszego serwisanta. Co ważne, to on przyklei szkło czy założy etui. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twój iPhone będzie już dobrze zabezpieczony. Nasi serwisanci z Krakowa czekają na Ciebie!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish