Wymiana szybki iPhone 7

Wymiana szybki w iPhone 7? Dla nas to żaden problem! Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc, by Twój smartfon wyglądał dokładnie tak, jak wcześniej. Bez rys, bez pajączków na szybce – zupełnie jak w dniu, w którym go kupiłeś! Godny następca szóstki, o 4,70-calowym ekranie, w błyszczącej odmianie – tak to on – iPhone 7! Niestety Twój ukochany smartfon w kolorze złota, srebra, a może czerni, spadł na ziemię i się rozbił. Spokojnie. Mamy dla Ciebie 2 dobre wiadomości. Pierwsza: to najczęstsza przypadłość telefonów. Druga: naprawimy to na Twoich oczach w zaledwie kwadrans! Co Ty na to?

Wymiana szybki iPhone 7 tylko we Flix

Jeśli zależy Ci na sprawnym serwisie, który zajmie się wymianą szybki iPhone 7, to dobrze trafiłeś! We Flix dojeżdżamy do klienta, gdziekolwiek się znajduje. Biuro? Dom? Szkoła? Przyjedziemy do Ciebie i naprawimy usterkę. Zwykle robimy to do 30 minut. Oczywiście zawsze możesz także przyjechać do jednego z naszych stacjonarnych serwisów. Jesteśmy obecni w wielu polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Lublinie, a także mniejszych miejscowościach.

Wymiana szybki iPhone 7 we Flix to nie tylko oszczędność czasu i nerwów. Zapewniamy:

  • 3-miesięczną gwarancję, którą można przedłużyć na miejscu,
  • użycie tańszych komponentów – na życzenie klienta,
  • serwis wykwalifikowanych profesjonalistów.

To składniki, dzięki którym wymiana szybki iPhone 7 przebiegnie gładko, a Ty będziesz dalej cieszyć się swoim ulubionym smartfonem. Tak, tak, będzie wyglądał jak nowy. Słowo!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish