Wymiana ekranu iPhone X

Wymiana ekranu iPhone X na cito? Skorzystaj z naszych usług!

Twój wymarzony iPhone z rewelacyjną technologią rozpoznawania twarzy i ładujący się bez użycia kabla spadł na ziemię? Niestety skończyło się to rozbiciem szybki. Spokojnie, chętnie pomożemy Ci się z tym uporać. Wymiana ekranu iPhone X przebiegnie u nas niezwykle sprawnie. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług?

Wymiana ekranu iPhone X we Flix

Być może przydarzyło Ci się to w weekend. Nie musisz czekać na poniedziałek, aż otworzą się serwisy. Skontaktuj się z nami, a my do Ciebie dojedziemy nawet w niedzielę! Nie ma znaczenia, gdzie aktualnie przebywasz – dom, centrum handlowe? Wszędzie się zjawimy i zajmiemy się naprawą na miejscu! Nie będzie to trwać długo, zwykle po 15 minutach jest już po wymianie ekranu iPhone X. To tak szybko!

Co ważne, na Twoje życzenie możemy dać Ci gwarancję na dłużej niż standardowe trzy miesiące. Wystarczy, że od razu zasygnalizujesz swoją potrzebę na miejscu.

Ponadto zdajemy sobie sprawę, że sprzęt Apple należy do drogich, podobnie jak jego elementy. Dlatego zawsze oferujemy klientom użycie tańszych komponentów.

Stale przechodzimy szkolenia – a na urządzeniach kultowej marki znamy się najlepiej. To nasza specjalizacja. Jeśli więc chcesz oddać naprawę telefonu w ręce fachowców, odezwij się do nas!

Jeśli masz pytania, chcesz się dowiedzieć więcej – nie czekaj, nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie przez siedem dni w tygodniu. We Flix wymiana ekranu iPhone X to szybki i sprawny serwis oraz 100% profesjonalizmu.

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish