Serwis iPhone Kraków

Skarżysz się na niedziałający telefon? Nie czekaj, nie zwlekaj, zadzwoń do nas, a my go naprawimy w błyskawicznym tempie. Kim jesteśmy? Flix to mobilny serwis iPhone w Krakowie. Dowiedz się, dlaczego warto nas wybrać!

Twój iPhone potrzebuje pomocy?

Upłynęła gwarancja producenta, a Twój telefon właśnie zaczął szwankować? To typowe, dzisiaj urządzenia nie są projektowane tak, by działać przez długie lata. Trzeba wymieniać ich części, aby móc z nich korzystać tak długo, jak to możliwe.

Skarżysz się na błędy oprogramowania? Wyświetlacz się rozbił? A może zalałeś swojego smartfona? Nieważne, z jakim problemem przychodzisz – z każdym Ci pomożemy. Specjalizujemy się w naprawie iPhone’ów, dlatego możesz mieć pewność, że Twoim telefonem zajmiemy się właściwie. Wymienimy szybkę, ekran, gniazdko, mikrofon, zaktualizujemy oprogramowanie.

Flix – serwis iPhone w Krakowie

Czym się wyróżniamy? Przede wszystkim jesteśmy sprawni i szybcy. Dojeżdżamy do klienta i zajmujemy się naprawą na jego oczach. Wymiana szybki w telefonie trwa u nas tylko kwadrans. Zjawiamy się w dowolnym miejscu – w domu, pracy, galerii handlowej – gdziekolwiek sobie zażyczysz.

Cenimy Twój czas i pieniądze. Dlatego zapewniamy mobilny serwis iPhone przez siedem dni w tygodniu. Z naszych usług w Krakowie możesz skorzystać nawet w weekend.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprzęt Apple ma ceny wyższe niż u konkurencji. To dlatego zapewniamy wymianę komponentów nie tylko na oryginalne, ale również na tańsze zamienniki.

Po zakończeniu naprawy zawsze dajemy trzymiesięczną gwarancję. Jeśli zechcesz, od razu na miejscu możesz ją przedłużyć. Jak sobie życzysz.

Jesteśmy sumienni, solidni, dokładni i elastyczni. Dla nas najważniejsza jest Twoja wygoda i satysfakcja. Nasi serwisanci regularnie przechodzą szkolenia, dzięki czemu możemy Ci świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Co jeszcze wyróżnia nasz serwis iPhone w Krakowie?

Większość problemów z iPhone to uszkodzenia mechaniczne wynikające z użytkowania. Możesz im zapobiec w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zapytasz naszego serwisanta o szkło ochronne i etui na telefon. Szkło imituje szybkę, jest znacznie bardziej odporne od folii, a etui zabezpiecza pozostałe części smartfona – tył i boki. Dzięki nim podczas kolejnego upadku ryzyko uszkodzenia telefonu będzie znacznie mniejsze. To niezwykle ważne, bo 7 na 10 usterek to problemy z rozbitym ekranem.

W naszym mobilnym serwisie iPhone w Krakowie kupisz również inne akcesoria do swojego smartfona, np. kabel czy adapter ładowania.

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish