Serwis iPhone Katowice

Często bywa, że tuż po upływie gwarancji producenta smartfony przestają działać tak, jak kiedyś. Ale może się także zdarzyć, że nawet podczas trwania gwarancji Twój iPhone ulegnie uszkodzeniu mechanicznemu. Nasz mobilny serwis iPhone w Katowicach zajmie się tym problemem. A naprawa wyniesie Cię taniej niż w punkcie iSpot. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług? Przekonaj się!

Dlaczego wybrać Flix – serwis iPhone w Katowicach?

Wiemy, jak bardzo lubisz swój telefon. My również jesteśmy pasjonatami iPhone. Sami korzystamy z tych smartfonów, a co ważne – specjalizujemy się w ich naprawie. Nie mają przed nami żadnych tajemnic. Podczas naprawiania wymieniamy elementy eksploatacyjne na oryginalne. Jeśli jednak wolisz tańsze komponenty – również takie na Twoje życzenie zainstalujemy.

Zawsze na naszą naprawę dajemy gwarancję aż na trzy miesiące. Możesz ją również przedłużyć, jeśli sobie tego zażyczysz.

Czy już wspomnieliśmy, że nasz mobilny serwis w Katowicach dojeżdża do klienta w dowolnie wskazane miejsce? Gdziekolwiek jesteś, również i my się tam szybko zjawimy. Może akurat przebywasz w pracy albo w domu? Dla nas nie ma to znaczenia. Zajmujemy się naprawą od ręki. Wymienimy komponenty na nowe na Twoich oczach. A Ty już wkrótce będziesz cieszyć się sprawnym telefonem, tak jak dawniej.

Jeśli usterka w Twoim iPhone pojawiła się w sobotę czy niedzielę – nie musisz już czekać do poniedziałku. Działamy 7 dni w tygodniu i przez ten czas jesteśmy pod telefonem.

Wybierz zaufany serwis iPhone w Katowicach – nasi serwisanci są solidni i sumienni. A swoją wiedzę stale pogłębiają, przechodząc szkolenia.

Jak zabezpieczyć iPhone przed uszkodzeniami?

Być może zadajesz sobie pytanie, w jaki sposób uniknąć kolejnej naprawy. Większość kłopotów z iPhone wynika z uszkodzeń mechanicznych. A temu z łatwością można przeciwdziałać. Wystarczy, że zapytasz naszego serwisanta o etui lub szkło ochronne na telefon. On je umocuje, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wszystko będzie na właściwym miejscu. Twój iPhone zyska dodatkowe zabezpieczenie. Ryzyko, że stłucze mu się ekran, gdy wypadnie na ziemię, będzie znacznie mniejsze. Co Ty na to? W naszym mobilnym serwisie iPhone w Katowicach kupisz także inne akcesoria, np. adapter ładowania czy okablowanie.

Na koniec: Ważne, byś nie próbował naprawiać swojego smartfona na własną rękę. Niewprawieni amatorzy mogą niechcący uszkodzić telefon. A wtedy koszty serwisu tylko wzrosną. Dlatego lepiej od razu zadzwoń do nas!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish