Serwis iPad Katowice

Twój iPad upadł na podłogę i teraz ma rozbity wyświetlacz albo wgniecioną obudowę? A może przestał się ładować? Przyczyn może być wiele: od starzejącej się baterii po uszkodzone gniazdko ładowania. Jak tylko zgłosisz swój problem, my go zdiagnozujemy i zabierzemy się do naprawy. Oddaj swój iPad do naszego serwisu w Katowicach, a zajmiemy się nim jak należy. Słowo!

Jak dbać o sprzęt elektroniczny?

Większość zgłaszanych usterek wynika z użytkowania. Oznacza to, że możesz ich uniknąć, wystarczy tylko zaopatrzyć się w niezbędne etui na iPada. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko stłuczenia szybki lub wyświetlacza. Takie etui możesz nabyć u nas w serwisie.

Co więcej, pamiętaj, by trzymać sprzęt elektroniczny z dala od wilgoci i w ogóle wody. Nie zostawiaj go więc w łazience tuż po kąpieli, gdy wszystko paruje. Staraj się też nie spożywać napojów ani pokarmów w bezpośrednim sąsiedztwie sprzętu elektronicznego.

Jednak, jeśli coś się stanie, koniecznie od razu zadzwoń do nas!

Dlaczego Flix – serwis iPad w Katowicach?

Zgłoś się do nas z usterką, bo obsłużymy Cię najszybciej jak to możliwe. Dojedziemy do Ciebie – niezależnie do tego, gdzie właśnie przebywasz. Szkoła? Dom? Praca? Wezwij nas, a my się tam zjawimy.

Właśnie coś się stało z Twoim urządzeniem, a jest akurat niedziela? Spokojnie, zadzwoń do nas, jesteśmy czynni przez 7 dni w tygodniu.

Podczas pracy używamy oryginalnych komponentów. Wiemy jednak, że ich cena jest wyższa niż zamienników, dlatego na Twoje życzenie możemy użyć tych drugich. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Pamiętaj, że na każdą naprawę dajemy 3-miesięczną gwarancję, którą możesz przedłużyć na miejscu.

Co jeszcze przemawia za tym, aby skorzystać właśnie z naszych usług? Specjalizujemy się w naprawie urządzeń marki Apple. Stale szkolimy się, a kolejni klienci potwierdzają naszą solidność i sumienność. Robimy to z pasji i dlatego możemy zaoferować usługi na wysokim poziomie. Wybierz nasz serwis iPad w Katowicach i ciesz się swoim urządzeniem jak dawniej!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish