Naprawa szybki iPhone Kraków

Znowu wyślizgnął Ci się telefon z ręki i masz stłuczoną szybkę? Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, większość awarii związanych ze smartfonami dotyczy rozbitego ekranu. To najczęściej zgłaszane usterki w serwisach. Jeśli interesuje Cię naprawa szybki w Twoim iPhone – oddaj go do naszego serwisu w Krakowie. Zajmiemy się nim najlepiej jak tylko potrafimy. Jesteśmy pasjonatami iPhone’ów i wiemy, jak bardzo uwielbiają je ich właściciele.

Naprawa szybki w telefonie – zepsuty wyświetlacz czy tylko rysy?

Może się zdarzyć i tak, że Twój iPhone nie uległ poważnemu „wypadkowi” i szybka wcale nie jest rozbita. Wymaga jedynie wypolerowania, aby ograniczyć lub nawet całkowicie usunąć powstałe zadrapania. W tym celu użyjemy specjalnej polerki, nie niszcząc przy tym delikatnej powierzchni szybki. Ponieważ jest to działanie na powierzchni, nie musimy rozkręcać wcale telefonu, a więc nie tracisz gwarancji u producenta! Jeśli mierzysz się z takim właśnie problemem, przyjdź do nas. Naprawa szybki w iPhone w serwisie Flix w Krakowie to najlepsze wyjście!

Naprawa szybki w iPhone w Krakowie – robić czy nie?

Jeśli szybka w Twoim iPhone pokryła się charakterystycznymi pajęczynami – to oznacza tylko jedno: masz rozbity ekran. W wypadku gdy stłuczenia znajdują się na środku wyświetlacza, z dużym prawdopodobieństwem nie jesteś w stanie korzystać w pełni ze wszystkich funkcjonalności swojego iPhone. Dlatego nie zwlekaj – oddaj go szybko do naprawy do naszego serwisu w Krakowie. U nas naprawa szybki w Twoim iPhone przebiegnie niezwykle szybko.

Jeśli to niewielka usterka – być może wymienimy szybkę nawet w 30 minut. A cała magia zadzieje się na Twoich oczach. W tym czasie możesz poczytać gazetę lub wypić kawę. Wszystkie elementy wymieniamy wyłącznie na oryginalne. A po każdej naprawie dajemy trzymiesięczną gwarancję. Jeśli więc zauważysz, że mimo naprawy coś na wyświetlaczu nie działa, przynieś swój iPhone ponownie do nas, a my zajmiemy się rozwiązaniem problemu całkowicie bezpłatnie.

Jak dbać o szybkę w iPhone?

Po tym, gdy już odbierzesz od nas swój telefon, pamiętaj, by uniknąć wymiany szybki w iPhone w przyszłości, należy właściwie o nią dbać. W jaki sposób? W Krakowie znajdziesz wiele punktów z akcesoriami do smartfonów. Kupisz tam m.in. folię ochronną lub szkło hartowane. Wystarczy, że przykleisz je do szybki w swoim iPhone, by zapewnić mu dodatkową ochronę. Być może dzięki temu w razie ponownego upadku Twój telefon nie rozbije się. Jeśli jednak stanie się inaczej – zapraszamy do nas!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish