Naprawa iPhone w naszym serwisie

Twój iPhone ostatnio nie działa jak należy? Skorzystaj z naszej pomocy! Naprawa iPhone we Flix przebiega błyskawicznie. Dowiedz się, czym jeszcze się wyróżniamy!

Dlaczego warto wybrać Flix?

Jesteśmy serwisem, który dba o swoich klientów. Zależy nam na tym, by korzystanie z naszych usług było dla Ciebie możliwie jak najbardziej wygodne. Dlatego właśnie jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu. Tak, tak, nawet w weekendy! Każdego dnia możesz skontaktować się z nami. A my do Ciebie dojedziemy i zajmiemy się naprawą iPhone na miejscu. Znajdziemy się w dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu. Nie ma dla nas znaczenia, czy to Twój dom, biuro, szkoła czy nawet centrum handlowe.

Naprawy bardziej wymagające, np. takie jak pomoc po zalaniu całego telefonu, wykonujemy jednak u nas w punkcie. Znajdziesz nas w wielu polskich miastach od Warszawy po Lublin. Natomiast mobilny serwis oferujemy w obrębie niemal całej aglomeracji. Jeśli więc mieszkasz blisko miasta, też do Ciebie dojedziemy. 

Na każdą naprawę dajemy trzymiesięczną gwarancję. Na Twoje życzenie możemy ją jeszcze przedłużyć. Najważniejsze jest Twoje zadowolenie.

Co więcej, zawsze możemy podczas naprawy zastosować tańsze komponenty. Dlatego poinformuj nas o tym, zanim przystąpimy do pracy.

Naprawa iPhone we Flix

Serwisujemy między innymi iPhone 8, X, Xs i Xs Max. Pamiętaj, że możesz się do nas zwrócić o pomoc z każdą usterką. iPhone’y i inne urządzenia z jabłkiem to nasza specjalność. Bo zajmujemy się naprawą wyłącznie sprzętu Apple. Jeśli więc skarżysz się na przykład na:

  • nieładującą się do końca baterię,
  • rozbity wyświetlacz
  • albo problemy z oprogramowaniem,

my z całą pewnością Ci w tym pomożemy.

Naprawa iPhone w naszym serwisie przebiega niezwykle sprawnie. Drobne usterki jesteśmy w stanie zreperować nawet na Twoich oczach. Warto jednak pamiętać, że wiele z nich można uniknąć. Zwłaszcza kiedy jest mowa o uszkodzeniach mechanicznych. Specjalne szkiełko doklejane do szyby czy etui potrafią skutecznie zabezpieczyć telefon przed rozbiciem. Dlatego rozważ kupno takich akcesoriów. Nie musisz się nigdzie po nie wybierać, bo zakupisz je u nas na miejscu. Serwisant ma zawsze ze sobą niezbędne akcesoria.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z nami już teraz.

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish