Naprawa iPhone Kraków

Twój iPhone przestał działać? Upłynęła gwarancja producenta i nie wiesz, gdzie go oddać do naprawy? Świetnie, że tu trafiłeś, bo tak się składa, że zajmujemy się naprawą iPhone w Krakowie. Zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Wybierz również nas, gdy nie chcesz przepłacać za usługę w oficjalnym punkcie – iSpocie. Zajmiemy się dowolną usterką – uszkodzenia mechaniczne, błędy oprogramowania, zalanie smartfona. Z każdym problem damy sobie radę. Wymienimy części na nowe, a Ty ponownie będziesz cieszyć się działającym telefonem.

Jedyny taki serwis iPhone w Krakowie

Wiemy, jak właściciele iPhone’ów je uwielbiają. Sami również z nich korzystamy i specjalizujemy się w ich naprawie. Nieustannie szkolimy się w tym zakresie, aby zapewnić Ci profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy solidni i sumienni, a nasza praca to nasza pasja.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Twój czas i komfort są najważniejsze. Dlatego dojedziemy do Ciebie – gdziekolwiek jesteś. Dom, praca, galeria handlowa? Nie ma sprawy. Zajmiemy się naprawą Twojego iPhone w błyskawicznym tempie. Na przykład wymiana szybki trwa w naszym serwisie w Krakowie tylko 15 minut. Usuniemy usterkę, wymienimy komponenty, a Ty w tym czasie wypijesz kawę lub zjesz szybki lunch.

Co jeszcze nas wyróżnia? Przede wszystkim, jeśli zmagasz się z takim problemem jak np. uszkodzony wyświetlacz, wymienimy go, używając oryginalnych komponentów. Oczywiście, jeśli sobie zażyczysz, możemy użyć tańszych zamienników. W końcu sprzęt Apple kosztuje więcej niż u konkurencji. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Wybierz nas, bo na każdą naprawę iPhone dajemy gwarancję na trzy miesiące. Ale jeśli zechcesz, nasz serwisant w Krakowie może ją przedłużyć. Wystarczy, że go o to zapytasz tuż po wykonaniu usługi.

Co ważne, działamy siedem dni w tygodniu. Tak, przyjedziemy do Ciebie także w weekend! Dzięki temu oszczędzisz czas, oczekując na naprawę. Unikniesz także niepokoju wynikającego z niedziałającego telefonu. A przecież dziś bez niego tak wiele rzeczy nie da się załatwić! My świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nie zwlekaj, dzwoń do nas. Jesteśmy szybcy i skuteczni.

 

Naprawa iPhone w Krakowie – rady na koniec

Bywa, że po upływie gwarancji producenta telefony zaczynają się psuć. Spokojnie, my zajmiemy się pogwarancyjną naprawą Twojego iPhone. Jednak większość problemów wynika z jego użytkowania. Stłuczona szybka, rozbity wyświetlacz – to najczęstsze przypadki, z którymi zgłaszają się do nas klienci. Możesz im jednak zapobiec. Poproś naszego serwisanta w Krakowie o szkło ochronne na ekran i etui. To one zabezpieczą telefon przed skutkami ewentualnego upadku.

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish