Naprawa iPad Katowice

Twój iPad nie działa? Bateria się nie ładuje, a może obudowa jest wgnieciona? Zajmiemy się tym! Oferujemy naprawę iPad w Katowicach.

Często tak się zdarza, że tuż po upływie gwarancji producenta nagle wiele rzeczy zaczyna się psuć. Bateria nie chce naładować się do końca albo oprogramowanie szwankuje.

Wiele szkód jest jednak wynikiem uszkodzeń mechanicznych, związanych z użytkowaniem. Zawilgocone gniazdko może być przyczyną nieładowania się baterii, a wgnieciona obudowa efektem upadku iPada. Poradzimy sobie z tym, a także ze zbitymi szybkami i wyświetlaczami. Wystarczy tylko, że do nas zadzwonisz!

Nasz serwis zapewnia naprawę pogwarancyjną. Zgłoś się do nas z każdym problemem z Twoim iPad, a na pewno Ci pomożemy!

Naprawa iPad w Katowicach? Wybierz Flix

Dlaczego warto skorzystać z usług Flix? Jesteśmy serwisem stacjonarnym i mobilnym w jednym. Dojeżdżamy do klienta, niezależnie od tego, gdzie się znajduje: w pracy, domu, szkole czy centrum handlowym.

Twój czas i wygoda to priorytet, dlatego poza dojazdem do Ciebie zapewniamy nasze usługi przez całe 7 dni w tygodniu. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę, jak potrzebny w codziennej pracy, a także dla relaksu jest iPad. Im szybciej go odzyskasz, tym lepiej.

Jesteśmy specjalistami wykwalifikowanymi w naprawie urządzeń Apple. Mamy opinię solidnych i sumiennych. By zapewnić wysoki poziom obsługi, regularnie się szkolimy.

Zawsze używamy oryginalnych komponentów, ale na Twoje życzenie możemy wykorzystać tańsze zamienniki.

Na każdą naprawę dajemy 3-miesięczną gwarancję, ale możemy ją przedłużyć od razu, jeśli sobie zażyczysz.

Jak dbać o iPad?

Na koniec damy Ci kilka rad, jak dbać o Twój sprzęt Apple, aby uniknąć naprawy iPad w przyszłości. W Katowicach w naszym serwisie oferujemy etui na iPady i iPhony, które zabezpieczają sprzęt przed rozbiciem podczas upadku. Unikaj też kontaktu sprzętu z wodą – nie zanoś go do łazienki ani nie pij w bliskiej odległości od niego. Zawsze przecież zawartość szklanki może się wylać i problem gotowy!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish