Naprawa ekranu iPhone Warszawa

Szukasz serwisu w Warszawie, w którym zajmą się naprawą ekranu w Twoim iPhone? Przyjdź do nas albo zadzwoń, a wtedy to my przyjedziemy do Ciebie – w dowolne miejsce, gdziekolwiek jesteś.

Twój iPhone upadł i uderzył o ziemię? Od razu pojawiły się pęknięcia na ekranie, co uniemożliwia Ci korzystanie z telefonu? To zupełnie normalne, ma się wrażenie, że chyba już każdy z nas nieraz miał do czynienia z pękniętą szybką telefonu. Wystarczy pośpiech, chwila nieuwagi i problem gotowy. 7 na 10 usterek smartfonów, z jakimi zwracają się klienci do serwisów, dotyczy właśnie pękniętego ekranu. Oddaj swój telefon do naszego punktu w Warszawie, a my zajmiemy się naprawą ekranu w Twoim iPhone.

Zrobimy to szybko i sprawnie. Istnieje duża szansa, że wymienimy ekran telefonu w ciągu 30 minut. A co ważne – możemy to zrobić u Ciebie – wystarczy, że do nas zadzwonisz, a dojedziemy w dowolne wskazane przez Ciebie miejsce. A potem go naprawimy, czyniąc magię na Twoich oczach!

Naprawa ekranu iPhone w serwisie Flix w Warszawie – dlaczego warto?

Naprawa ekranu w iPhone to większość zgłaszanych u nas przypadków. Znamy się na tym doskonale. Wymienimy go w serwisie w Warszawie w mgnieniu oka. Dokonamy wymiany tylko przy użyciu oryginalnych części. Dzięki temu Twój iPhone będzie wyglądał jak nowy, jak gdyby nic się nie stało.

Ponadto dajemy trzymiesięczną gwarancję na naprawę. Jeśli więc w ciągu tego czasu zorientujesz się, że coś jest nie tak z wyświetlaczem, po prostu wróć do nas, a my naprawimy usterkę w 100% za darmo.

Co ważne, pracują u nas wyłącznie profesjonaliści, którzy przechodzą regularne szkolenia, abyśmy mogli Ci świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jeśli coś się stanie z Twoim iPhone, oddaj go do nas. Możesz mieć pewność, że Twój iPhone trafi w dobre ręce!

Jak ustrzec się przed usterką wyświetlacza?

Być może zadajesz sobie to pytanie: jak w przyszłości nie dopuścić do stłuczenia ekranu? Lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda? Dlatego od razu po odebraniu swojego iPhone z serwisu przyklej do szybki telefonu folię ochronną – kosztuje zwykle kilka złotych. Jeszcze lepsze jest szkło hartowane, które imituje prawdziwą szybkę, ale przy okazji jest też droższe. Przyklejając taką osłonkę do ekranu swojego smartfona, zabezpieczysz go przed urazami. Oczywiście nie daje Ci to 100% gwarancji, ale być może gdy upadnie po raz kolejny, szkody będą znacznie mniejsze. Jeśli jednak rozbijesz ekran, pamiętaj, że chętnie zajmiemy się naprawą ekranu iPhone w naszym serwisie w Warszawie.

 

 

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish