iPhone serwis – wybierz Flix

Szukasz punktu, w którym naprawiają iPhone’y? Wybierz Flix! Oferujemy iPhone serwis przez siedem dni w tygodniu. Możemy dojechać do klienta, ale prowadzimy także punkty stacjonarne w kilku polskich miastach.

 

Co dzieje się z Twoim smartfonem?

Czy ostatnio uskarżasz się na swój telefon? Nie działa już tak jak kiedyś, gdy był nowy? Dostrzegasz problemy z baterią? iPhone ładuje się tylko do połowy, a może szybko się rozładowuje? Powodem może być uszkodzone gniazdo ładowania. Skontaktuj się z nami, zdiagnozujemy problem i powiemy Ci, w jaki sposób to naprawimy. Następnie natychmiast przystąpimy do pracy. Drobne usterki takie jak wymiana szybki trwają ledwie kwadrans. I zajmujemy się nimi na oczach klientów.

Zdarza się jednak, że szkoda jest poważniejsza. Mowa np. o potrzebie wymiany płyty głównej czy naprawie telefonu po zalaniu. Tego typu usługi wykonujemy w naszych punktach stacjonarnych. Z resztą nasz mobilny iPhone serwis poradzi sobie na miejscu, u Ciebie. Wystarczy, że zadzwonisz do nas. Działamy w wielu miejscach na terenie całego kraju. Znajdź najbliższy punkt – zajrzyj do zakładki Kontakt.

Dlaczego Flix – iPhone serwis?

Może się zastanawiasz, dlaczego akurat warto wybrać nas. Rozwiejemy Twoje wątpliwości. Przede wszystkim jesteśmy serwisem, który działa także mobilnie. Tak, dojeżdżamy do klienta, we wskazane przez niego miejsce. Możemy więc znaleźć się w Twojej pracy, domu, a nawet w centrum handlowym. Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza.

Co więcej, działamy przez 7 dni w tygodniu. Nasze usługi znajdziesz w dużych ośrodkach miejskich, a także w miastach satelitarnych. W samym rejonie warszawskim dojeżdżamy między innymi do takich miejscowości jak Pruszków, Góra Kalwaria, Łomianki czy Wołomin.

To nie wszystko. Jesteśmy zespołem fachowców – stale przechodzimy szkolenia. Nasza specjalność to tylko i wyłącznie sprzęt marki Apple. Naprawiamy m.in. iPhone 8, X, Xs czy Xs Max.  Dlatego możesz mieć pewność, że nasz iPhone serwis jest na wysokim poziomie. W Google zadowoleni klienci zostawiają o nas bardzo dobre opinie – 4,8 na 5 gwiazdek.

Wiemy, że cena gra dużą rolę. Dlatego na życzenie klienta stosujemy zamienniki – tańsze komponenty. Ponadto na każdą naprawę dajemy trzymiesięczną gwarancję. Jednakże możemy ją przedłużyć do razu na miejscu.

Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami już teraz!

Comments are closed.

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish